Autorskie t-shirty robią furorę. Czy to koniec epoki sieciówek?

Nudzą cię koszulki z sieciówek? Jeżeli nie masz ochoty bawić się w DIY, z pomocą przychodzą specjalne strony, na których zaprojektujesz i zamówisz własny, oryginalny t-shirt.

small koszulkowy.pl.jpg

T-shirty już dawno przestały być kojarzone wyłącznie z elementem stroju sportowego. Mężczyźni zaczęli sięgać po nie nawet do bardziej eleganckich stylizacji, zestawiając je z marynarkami i dżinsami lub chinosami. Dużą popularnością od kilku lat cieszą się koszulki z nadrukiem, które są doskonałym sposobem, na zaprezentowanie światu tego, co lubisz albo tego, co masz do powiedzenia.

Szukasz sposobu na wyrażenie siebie? Postaw na oryginalne koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem – szczególnie tym personalizowanym – zyskały na popularności, gdy na ulicach zaczęło pojawiać się coraz więcej mężczyzn ubranych w dokładnie te same t-shirty, z dokładnie tych samych sieciowych sklepów odzieżowych. 

W końcu porządnie się wnerwiliśmy i uznaliśmy, że mamy już serdecznie dość spotykania co krok swoich stylistycznych braci bliźniaków i zaczęliśmy ochoczo szukać sklepów internetowych, w których ofercie znajdują się koszulki z nadrukami. Dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko gotowe wzory, ale przede wszystkim generatory indywidualnych projektów, które nadrukowuje się na t-shirtach.

Wiele cenionych sklepów specjalizujących się w produkcji koszulek z nadrukami oferuje skorzystanie z prostego edytora, który daje możliwość naniesienia na t-shirt własnego projektu składającego się z napisu lub elementu graficznego albo jednego i drugiego. W bazach szablonów dostępnych jest sporo krojów pism i gotowych grafik. Można też zaimportować własne, stworzone w programach graficznych.

Istnieją same plusy takiej opcji. W przygotowanej na indywidualne zamówienie koszulce z własnym projektem czujesz się w 100% sobą i masz pewność, że nie spotkasz w identycznej żadnego przechodnia ani kolegi w pracy.

dlaczego-jeszcze-warto-w-szafie-miec-koszulki-z-nadrukiem.jpg

Projektowanie własnych nadruków to świetna zabawa i sposób na uruchomienie pokładów swojej kreatywności. Taka mała rzecz może szybko przeobrazić się w pasję do tworzenia już nie tylko dla siebie (koszulki z nadrukiem to świetny sposób na sprawienie komuś bliskiemu oryginalnego prezentu), a nawet w sposób na życie (kto wie, może projektowanie tak Ci się spodoba, że zajmiesz się nim zawodowo?).

Koszulki z własnym nadrukiem  dlaczego warto mieć je w swojej szafie?

Już wspomnieliśmy, że zakładając t-shirt z projektem, który sam stworzyłeś, masz na sobie dokładnie to, o czym marzyłeś i czego od dawna szukałeś w sieciowych sklepach odzieżowych, ale nigdy nie udało Ci się znaleźć. Na nadruku znajduje się dokładnie ten napis lub dokładnie ta grafika, którą chciałeś. To może być coś zabawnego, coś z głębszym przesłaniem, wizerunek idola, zdjęcie drugiej połówki lub co tylko sobie wymarzysz.

W takiej koszulce nie przejdziesz niezauważony. Kto wie, być może to właśnie zaprojektowany przez Ciebie nadruk przyczyni się do nawiązania nowej znajomości? Może dzięki temu, stojąc na przystanku czy w kolejce po zakupy, przykujesz uwagę kogoś, z kim połączy Cię przyjaźń, głębsze uczucie czy zawodowa relacja na długie lata?

Oprócz tego, że koszulki z nadrukiem pasują do niemal każdej stylizacji, jest również dusza szansa, że te personalizowane posłużą Ci przez długie lata. Tego typu t-shirty są bowiem najczęściej wykonane z wysokiej jakości, przyjaznej dla skóry bawełny, która utrzymuje fason i głębię kolorów, a także sam nadruk w nienaruszonym stanie nawet po wielu praniach. Czego chcieć więcej?

Materiał partnera


Dodał(a): Izabela Popko Piątek 29.05.2020