Atrybut polskości znów w sprzedaży. Dyskont sprzedaje Kuboty

Twoje klapki Kubota kupione przed dwudziestoma laty sklejone szarą taśmą wołają o pomstę do nieba? Najwyższy czas, żeby wymienić je na nowszy model. A nie będzie ku temu lepszej okazji niż promocja w Biedronce.
klapki-kubota.jpg
Kultowe Klapki Kubota po wielu latach nieobecności na rynku, wróciły w jeszcze lepszej formie. Stały się twardsze i wykonane z mocniejszych materiałów. Jednak fani marki domagali się także powrotu modelu z lekkiej pianki. Ich prośby zostały wysłuchane.

Model, który podbijał plaże i korytarze szkół w latach 90. i na początku nowego millenium, po kilkunastoletniej przerwie wrócił nie tylko na półki sklepowe i bazarki, ale także pojawił się w internecie. Jednak jeżeli chcesz się poczuć jak za dawnych lat i wyjąć swoją upragnioną parę z gromady kolorowych klapków, powinieneś czym prędzej wybrać się do Biedronki.W sieci sklepów przez najbliższe dwa tygodnie będzie można kupić kultowe klapki Kubota. Promocja potrwa do 28 czerwca, jednak radzimy się pospieszyć, bo w zeszłym roku już w pierwszych dniach ze sklepów zniknęło 70 proc. asortymentu.

Klapki męskie oraz damskie (w końcu możesz zrobić fajny prezent swojej kobiecie) są dostępne w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim i morskim. Ich cena to 19,99 złotych. Do zapinanych na rzep laczków musisz obowiązkowo dokupić skarpety marki Kubota, które uzupełnią twój polski wakacyjny look.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Facebook Wtorek 16.06.2020