Atak na kochankę

Zdradzona żona i jej trzy przyjaciółki rozebrały na środku ulicy kochankę niewiernego męża i spuściły jej łomot w ramach zemsty. Ach, ta porywczość kobiet!

shutterstock_107192111.jpg

Od zawsze twierdzimy, że nie ma na świecie bardziej drapieżnych stworzeń niż kobiety i bardziej niebezpiecznych niż ich wkurzone egzemplarze. Akcja, która miała miejsce kilka dni temu w Chinach, tylko potwierdza nasze obserwacje...

Pewna zdradzona kobieta postanowiła zwołać trzy przyjaciółki, żeby grupowo zemścić się na kochance męża. Bojowo nastawione damy złapały więc nierządnicę na środku ulicy i ukarały ją w brutalny sposób za pchanie się do nie tego łóżka, co potrzeba. 38-letnia Lin Yao Li została przez nie rozebrana i dotkliwie pobita (solidarne kumpelki kopały ją w okolice pachwiny i piersi), a co najciekawsze - mimo iż wszystko działo się w biały dzień, żaden z przechodniów nie zdecydował się na interwencję w trakcie ataku. W mniemaniu Chińczyków cudzołożnice nie zasługują na pomoc.

Zapłakaną i przerażoną ofiarę znalazł 30-letni Jun Feng. Po udzieleniu jej pomocy, powiedział potem w lokalnej telewizji, że tego typu brutalne pobicia zdarzają się w Chinach coraz częściej. Zdradzone kobiety mszczą się na swoich partnerach poprzez katowanie ich kochanek, na co mają przyzwolenie społeczne. Ludzie nie chcą się mieszać w takie kłótnie - uważają, że za uwiedzenie czyjegoś męża należą się stosowne konsekwencje.


Dodał(a): BJ Środa 15.10.2014