Atak Kaca

Przesadziłeś z alkoholem? Masz Kaca? Głowa do góry! Za pomocą tych prostych patentów poprawisz swój stan zdrowia, wygląd i samopoczucie
kac_art.jpg
SOK Z POMARAŃCZY - Dzięki niemu dostarczysz organizmowi glukozę i wartościowe pierwiastki (potas, sód).

SOK Z MALIN - Herbata z sokiem uspokoi żołądek, zapewniając organizmowi dawkę energii w postaci glukozy.

ALKA SELTZER - Połączenie kwasu acetylosalicylowego i sody oczyszczonej to sprawdzony patent na kłopoty żołądkowe.

NAPÓJ ENERGETYCZNY - Kofeina pomoże rozprawić się z bólem głowy. Ale uważaj – jej nadmiar prowadzi do odwodnienia!

IZOTONIK - W tak szczególnym dniu woda nie wystarczy. Utracone płyny i minerały uzupełniaj, pijąc napoje izotoniczne.

MIÓD - Alkohol wyczyścił twój organizm z glukozy. Miód uzupełni jej niedobory we krwi, dzięki czemu odzyskasz energię.

kac_glowa.jpg

Stało się, dopadł cię kac. Wypiłeś za dużo piwa, a teraz nie masz siły dźwignąć się z fotela. Szczyt twoich możliwości to dzień spędzony na kontemplacji filmów. Uwaga! Nie każdy będzie odpowiedni. Oto czego powinieneś wystrzegać się, gdy głowa pęka.

POLSKIE SERIALE - Zazwyczaj są przesłodzone do bólu. I tak masz mdłości, więc daruj sobie „Barwy szczęścia” czy „M jak miłość”.

FILMY WOJENNE - Huki wystrzałów, błyski wybuchów, obcięte kończyny, ofiary w ludziach – krwawiący bohaterowie to nie to, czego ci trzeba. Przypomnij sobie chociażby „Helikopter w ogniu” lub serial „Pacyfik”, a zrozumiesz, co mamy na myśli.

FILMY O CIERPIENIU - Przykład? Proszę bardzo, „Zapaśnik” z Mickeyem Rourke. Świetny film, ale taka dawka upodlenia, rozpaczy, alkoholu, beznadziei i błędów życiowych może cię wykończyć nawet na trzeźwo.

SKOMPLIKOWANA FABUŁA - Ten punkt chyba nie wymaga tłumaczenia. Zrozumienie takich filmów, jak „Memento”, „Zagubiona autostrada” czy „Incepcja” nie przychodzi łatwo nawet przy pełni władz umysłowych, więc nie próbuj mierzyć się z tymi dziełami, gdy twój mózg ciągnie jedynie na rezerwie mocy.


Dodał(a): CKM Środa 22.08.2012