ASUS zaprasza do Republiki Graczy

ASUS wprowadza na polski rynek G56JR - nowy notebook z gamingowej rodziny Republic of Gamers (ROG). Wysoka wydajność, bogate wnętrze, oryginalny, smukły design oraz przystępna cena nowego modelu podbiją serca najbardziej wymagających użytkowników. Premierze sprzętu towarzyszy konkurs „The Choice of Champions” na fanpage’u ASUS Polska.
Republic of Gamers,
Podczas tegorocznej edycji Intel Extreme Masters 2014, która odbyła się w miniony weekend w katowickim Spodku, firma ASUS Polska oficjalnie zaprezentowała najnowszy notebook serii G, dedykowany miłośnikom gamingu, programistom, grafikom oraz pozostałym użytkownikom, którzy cenią sobie sprzęt o wysokich parametrach. Sercem modelu G56JR jest czterordzeniowy procesor Intel® Core™ i7-4700HQ, który zapewnia doskonałą wydajność i sprawne działanie najbardziej wymagających aplikacji i gier.

Ogromną zaletą nowego sprzętu z serii G jest matowa matryca FullHD (1920x1080) o przekątnej 15,6 cala. Antyrefleksyjny wyświetlacz LED zapewnia doskonałą jakość obrazu o bogatej ostrości, a matowa powierzchnia redukuje efekt lustra i odblasku, zapewniając komfort i zmniejszając zmęczenie oczu. Model G56JR, wyposażony jest także w system audio SonicMaster Premium oraz B&O ICEpower, który gwarantuje doskonałe brzmienie i wysoką jakość dźwięku. ASUS wyposażył także nowy notebook w zewnętrzny subwoofer, który zwiększa jakość niskich tonów.
ROG_1.jpg
ASUS G56JR to także ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalny design. Nowy model odróżnia się od innych notebooków gamingowych z serii G smukłą obudową, wykonaną ze szczotkowanego metalu. Wzrok przyciąga również czerwone podświetlenie centralnie umieszczonego logo ASUSa oraz klawiatury typu chicklet.

ROG_3.jpgModele ASUS G56JR, dzięki swoim parametrom, są odpowiedzią na potrzebny zarówno graczy, jak i osób, które wykorzystują notebooki w codziennej pracy. Ceny sprzętu w zależności od konfiguracji zaczynają się od 3899zł. Oznacza to ciekawą ofertę w tej klasie sprzętu dla wymagających użytkowników komputerów mobilnych.

Z okazji premiery nowego notebooka G56JR, ASUS Polska przygotował specjalny konkurs „The Choice of Champions” skierowany do wszystkich fanów sprzętu z rodziny Republic of Gamers - zarówno posiadaczy, jak i tych którzy marzą o swoim pierwszym notebooku z serii G. Uczestnicy konkursu wcielą się w rolę Testerów ASUSa i przygotują recenzje nowego modelu G56JR. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody od ASUS Polska.

Więcej informacji: www.seriag.pl oraz https://www.facebook.com/ASUS.Polska


Dodał(a): CKM.PL Piątek 28.03.2014