Assassin's Creed Syndicate - epicki zwiastun

Skrytobójstwo, pościgi, bijatyki, kradzieże – wszystko to w rytm parkouru osadzone w wiktoriańskim Londynie. Najnowszy zwiastun "Assassin`s Creed Syndicate” odtworzono w świecie realnym.
ac-parkour.jpg
Producenci gier coraz częściej zwiastuny swoich tytułów przenoszą do świata realnego. I trzeba przyznać, że wychodzi to epicko. Tym bardziej, gdy zapraszają do tego parkourowców. Taki zabieg świetnie wyszedł Techlandowi przy okazji promocji „Dying Light”. Tym razem studio Ubisoft zdecydowało się na taki real life trailer w związku z październikową premierą „Assassin`s Creed Syndicate”. Za rewelacyjnym zwiastunem stoi Devin Graham, odpowiedzialny za masę innych epickich filmików.

„Assassin`s Creed Syndicate” to dziewiąta część serii zapoczątkowanej przez Ubisoft w 2007 roku. Dzięki planszy, dużej swobodzie działań i historycznemu klimatowi ta produkcja TPP stała się jedną z najlepiej ocenianych i najbardziej wyczekiwanych gier. Tym razem do wyboru masz dwie postacie – bliźnięta Jacob i Evie Frye. Potyczki Asasynów z Templariuszami umiejscowiono w wiktoriańskim Londynie, w roku 1868.W najnowszej części „Assassin`s Creed” będzie można porywać karoce i wozić się nimi po rozległej planszy lub skorzystać z pociągu – tu już jako pasażer, ale możesz poszukać wagonu restauracyjnego, by się nie nudzić w trasie. Nowością jest też przemieszczanie się między odległymi budynkami – bohater na wyposażeniu ma linę z hakiem, co ułatwi dłuższe skoki. W odwodzie czekać będzie na Ciebie wsparcie w postaci ekipy Jacoba, która pomoże w większych jatkach. Oczywiście wprowadzono nowe rodzaje broni, stroje, lokalizacje. Te ostatnie będą wiernie odwzorowane i realne.

Silnik gry został specjalnie przeprojektowany, by sprostać konsolom ósmej generacji. Premiera „Assassin`s Creed Syndicate” odbędzie się 24 października 2015 roku. Tytuł dostępny będzie na platformy: PC, PS4, XONE.

Dodał(a): Paweł Janusz Czwartek 09.07.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)