Armia wzywa przystojniaków

Dziewczyny mdleją na twój widok i nie łapiesz zadyszki przy wchodzeniu na czwarte piętro po schodach? Wojsko Polskie szuka właśnie ciebie!
praca w wojsku


Jeśli odpowiada ci pensja 2000 złotych miesięcznie, dodatek na mieszkanie w kwocie 900 złotych, pachnący mundur (z opcją przyciągania kobiet gratis) oraz darmowe żarcie w trakcie manewrów, stań do wyścigu o jeden z 31 wakatów dostępnych dla najlepiej odpicowanych żołnierzy.

Żeby dostać się do Batalionu Reprezentacyjnego musisz spełnić kilka warunków. Przede wszystkim - wygląd: wzrost między 178 a 185 centymetrów, brak blizn i tatuaży. Gdzie tu sens zapytasz? Prawdziwy facet powinien mieć przecież znaki charakterystyczne. Otóż spokojnie, możesz mieć jedno i drugie, ale aby nie wystawało spod munduru.

Kolejną kwestią jest kondycja fizyczna i sprawność ruchowa. Wojskowi wiedzą, że obecna młodzież (ubiegać się o wakat w Batalionie Reprezentacyjnym możesz już po gimnazjum) nie rusza się zbyt dużo. Zazwyczaj to kursy od konsoli do lodówki lub z knajpy do knajpy. Jeśli chcesz jednak być w pierwszych rzędach na paradach, musisz umieć reagować na podstawowe komendy. Bardziej skomplikowanych układów nauczysz się później. No właśnie, musisz być w miarę bystry.

Nerwowo w wojsku. Słownictwo mocno niecenzuralne:Dodał(a): gianni Środa 03.04.2013