Archer z `Gniewu Eufratu` znowu nadaje

Pogłoski o medialnej śmierci Polaka walczącego w Syrii przeciwko Państwu Islamskiemu okazały się mocno przesadzone.

archer-syria.jpg

Kim jest Archer? Polak stojący na czele Grupy Zadaniowej "Gniew Eufratu" i walczący w Syrii z ISIS – oraz chętnie dzielący się doświadczeniami z boju w internecie – wciąż pozostaje anonimowy.

Jednak w ciągu ostatnich dwóch tygodni (po krytycznym artykule z wypowiedziami oburzonych rzekomo Kurdów oraz rzecznika Demokratycznych Sił Syryjskich) atmosfera wokół Archera bardzo zgęstniała. Pikanterii dodawał również fakt, że fanpage na Facebooku polskiego bojownika nagle zniknął z sieci.

Mogło się więc wydawać, że to już koniec intrygującej akcji, którą obserwowało do tej pory ponad czterdzieści tysięcy osób. Nic jednak bardziej mylnego! Jego strona powróciła, a wraz z nią pojawiły się nowe doniesienia wyjaśniające chwilową nieobecność:

Dodatkowo na kanale youtube'owym ukazał się blisko dziesięciominutowy film w dnia na froncie w miejscowości Raqqa, a także krótkie wideo z przejazdu wzdłuż frontu.
Co wydarzy się dalej? Czas pokaże...  A może trochę więcej wyjaśni się naszym artykule o Archerze, który wkrótce pojawi się w miesięczniku CKM ;)

Czekając na kolejne wydanie miesięcznika CKM, zajrzyj do aktualnego numeru. Naprawdę warto!


Dodał(a): Krzysztof Nowak Piątek 30.06.2017