Aplikacja randkowa, która działa, gdy obie osoby mają 5% baterii

Masz 5% baterii, a twój telefon za chwilę zdechnie? To idealny moment, żeby nawiązać nową znajomość. Przynajmniej tak sądzą twórcy tej aplikacji.
app.jpg

„Die With Me”, czy po polsku: „Umrzyj ze mną”, to nowa aplikacja randkowa, która może sprawić, że nawiązanie kontaktu z drugą osobą (czyt.: umówienie się na seks) stanie się jeszcze szybsze niż przez Tindera (serio, da się szybciej). Wszystko dlatego że „Die with me” działa jedynie, gdy stan naładowania baterii smartfonów obu użytkowników wynosi 5 procent.

Czyli ogólnie rzecz biorąc możesz napisać do dziewczyny jedynie wtedy, gdy twój telefon zaraz zdechnie. Zero ceregieli, zero wstępów, zero owijania w bawełnę. Krótka piłka. Tak lub nie. 5% to, przy dobrych wiatrach, jakieś 3-5 minut działania telefonu. Masz więc dokładnie tyle, by nawiązać jakikolwiek kontakt z obcą dziewczyną po drugiej stronie. Dreszczyk emocji gwarantowany.

Co istotne, „Die with me” pozbawiona jest wszelkich bajerów, które posiadają współczesne aplikacje – umożliwia jedynie czat w prostym, czarno-białym oknie rozmowy. W końcu 70 różnych funkcji traci sens, gdy masz jedynie 5% baterii, a każdy z tych procentów jest na wagę złota albo przynajmniej miłego wieczoru w towarzystwie nowo poznanej dziewczyny.

Myślicie, że bylibyście w stanie poświęcić ostatnie tchnienie baterii swojego smartfonu na szybki czat z nieznajomą? Aplikację możecie pobrać TUTAJ.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen youtube.com Poniedziałek 22.01.2018