Aparat społecznościowy

Ta maszynka jest urządzeniem dedykowanym specjalnie do współpracy z mediami społecznościowymi
socialmatic

fot.: social-matic.com

Socialmatic to aparat fotograficzny, który przypadnie do gustu maniakom Instagrama. Co prawda możesz zrobić zdjęcie tą „małpką” i wrzucić na fejsbuka albo Twittera, a nawet wysłać MMSem albo mailem, ale powstał głównie z myślą o ludziach uzależnionych od dokumentowania swojego życia na pierwszym z wymienionych powyżej portali.

Za pomocą Socialmatic będzie można od razu dodać filtry do zdjęć, co sprawi, że poczujesz się jak artysta i wzbudzisz nienawiść u znajomych zawodowych fotografów... Będziesz mógł także dodawać efekty 3D dzięki drugiemu obiektywowi. Ten niepozorny aparacik będzie także miał optyczny zoom, flesz LEDowy, dotykowy ekran, moduł Bluetooth i Wi-Fi, gniazdo na kartę pamięci i wbudowany dysk 16 GB.Ciekawostką będzie wbudowana beztuszowa drukarka w technologii ZINK od Polaroida (ta firma będzie sygnowała produkt Socialmatic). Polega na podgrzaniu specjalnego papieru zdjęciowego, tak by uzyskać obraz uchwycony aparatem. Odbitki będą dostępne natychmiast po wciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Nie wiadomo jeszcze jaka będzie cena aparatu Socialmatic, ale kupić go będzie można na początku przyszłego roku.Dodał(a): hajtek Wtorek 05.03.2013