Animacje na kołach

To najbardziej hipsterska rzecz od czasów tamagotchi
Monkey Light Pro

Pamiętasz kolorowe charakterystycznie brzęczące nakładki na szprychy? Teraz z biegiem czasu doczekały się swojej następnej wersji. Mowa o Monkey Light Pro, urządzeniu dzięki któremu będziesz nie tylko atrakcyjnie oświetlony, ale i także bezpieczny.

Pewnie zastanawiasz się o czym mowa? Chodzi o wyświetlane animacje na rowerowych kołach. To bardzo proste. Kupujesz ważące ok. 0,5 kg urządzenie montujesz i prawie gotowe. Teraz pozostaje wejść już tylko na stronę  producenta i pobrać grafiki. Jeśli żadna z nich ci nie odpowiada możesz stworzyć swoją.

Urządzenie obsługuje wiele rodzajów plików. Od JPG od flv. Urządzenie jest odporne na mróz, deszcz i nierówności terenu. Na jednym ładowaniu baterii działa od  3 do 8 godzin.




Dodał(a): Ostatni Mohikanin Wtorek 25.06.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
peruzi (2013-06-26 07:17:57)
nic nowego tak na prawdę. Od wieku lat popularne w świecie tuningu wizualne aut. Z tego co pamiętam to widziałem na zagranicznych autach zwłaszcza amerykańskich właścicieli z 6 lat temu. W polsce nie popularne bo drogie i obowiązują zakazy nadmiernego oświetlenia oraz barwy oświetlenia pojazdu. Ale tam neony w podwoziu i oświetlenia kół to popularny bajer. Ktoś przeniósł to po awarie na motory i teraz na rower. Jak ktoś lubi być wieśniakiem to i światło stroposkopowe założy zamiast tego na dynamo. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)