Seks to za mało

Uwierz, są na tym świecie rzeczy, przy których nawet upojna noc ze ślicznotką jest mocno przereklamowana.

 zainteresowania

Często zdarza się,  że kobiety zarzucają nam, iż myślimy wyłącznie o seksie. A to przecież jest kłamstwo! W końcu każdy prawdziwy facet wie,  że  życie nie kończy się na pożyciu erotycznym. Niżej 21 czynności, które dają frajdę nieporównywalną nawet z pikantnym numerkiem z rudą nimfomanką.


DNO Z KROKODYLEM

Byle mięczak może pobawić się pod wodą z rekinem. Jednak krokodyle są o wiele groźniejsze. U wybrzeży Kuby, w wodach archipelagu Jardines de la Reina, najtwardsi baraszkują z gadami o długości 3,5 m i masie 450 kg.
ZNAJDŹ PRACĘ IDEALNĄ
Jako tester wodnych parków w firmie First Choice okrągły rok podróżujesz po gorących kurortach i szalejesz na wodnych zjeżdżalniach od Meksyku po Turcję i Egipt.
ZRÓB SOBIE ROLEXA
Na stronie www.bamfordwatchdepartment.com przerób klasycznego Submarinera tak, aby wprawić w osłupienie zarówno właścicieli Rolexów, jak i kolorowych „słoczy”.
PROCH W ARIZONIE
Polecamy imprezę „Big Sandy Shoot”. Wpisowe to 700 zł. Do woli nastrzelasz się z bazook, cekaemów, snajperek, armat i rusznic przeciwpancernych.
POSŁUCHAJ MUZYKI
Jeśli przepuścić muzykę przez głośniki Cabasse La Sphere (450 000 zł/para), okazuje się, że nawet klaskanie Rubika jest zachwycające.
OLEJ ICH!
Odwiedź pub Horse Bazaar (Melbourne, Australia) z pisuarem, którego ścianą jest monitor LCD. Czeka cię daleka podróż, ale sik na nielubiany team podczas transmisji meczu jest tego wart.
HOTEL NA ORBICIE
Za jedyne 12 mln zł wykupisz trzy noclegi w hotelu Sundancer, który znajdzie się na prywatnej stacji kosmicznej, budowanej przez hiszpańską firmę Galactic Suite Limited.
ROBOSABAKA
BigDog to robot juczny firmy Boston Dynamics. Ma 15 KM i przeniesie 154 kg  ładunku. Dzięki systemowi laserowemu nie musisz nim sterować– będzie szedł za tobą niczym oddany psiak albo sam przyniesie piwo ze sklepu dzięki systemowi GPS.
FUTERAŁ BOOKBOOK
Gadżet firmy Twelve South stworzony ku pokrzepieniu serc załamanych nadejściem ponurych czasów e–booków. Ten pokrowiec na MacBooki wygląda jak starodawny wolumin oprawiony w prawdziwą skórę.
PFEIFER ZELISKA.600 NITRO EXPRESS

Ten austriacki rewolwer waży ponad 6 kg i ma 55 cm długości. Strzela nabojami, które zaprojektowano w XIX wieku do zabijania słoni. Ich siła jest ośmiokrotnie większa niż Magnum .44 Brudnego Harry’ego
BUTY NIKE DUNKS BY DANIEL REESE

Młodzieniec z USA ozdabia kultowe obuwie w naprawdę kosmiczny sposób. Niedługo trafią do sprzedaży w limitowanej ilości 10 par miesięcznie. Cena wynosi 660 zł za parę.
PRZEJEDŹ SIĘ NA „RYDWANOROLKACH”
Poznaj nowy wymiar szybkości, stabilności i zwrotności. W Chariot Skates połączono najlepsze cechy rolek, roweru i wózka inwalidzkiego. Jeźdź tak, byś nie musiał zawierać znajomości z samym wózkiem.
NOC W TRUMNIE
Za równowartość zaledwie 460 zł możesz spędzić całkiem upiorną noc w berlińskim hotelu Propeller Island – wybierz pokój Gruft, wyposażony w dwie trumny do spania.
UFO–LEWITACJA

M200G Volantor to ośmiosilnikowy latający spodek napędzany etanolem albo benzyną, którym możesz latać na wysokości 3 metrów z prędkością 160 km/h. Ceny mają zaczynać się od 180 000 zł. Taki jest koszt prawdziwego wniebowzięcia.
BRYCZKA Z WYPASEM
Nowojorczyk Jeremy Dean przerabia 325–konne Hummery H2 na stylowe pojazdy o mocy 2 koni. Całkiem prawdziwych! Pojazdy posiadają chromowane felgi, GPS i  świetne car audio. Koszt przeróbki: 45 000 zł. Konie są płatne osobno.
SZAMPAN ARMAND DE BRIGNAC BRUT GOLD
Jay–Z, znany raper oraz szczęśliwy kochanek Beyoncé Knowles uważa, że to jedyny wybór dla człowieka sukcesu. Akurat jemu możemy w tym względzie ufać!
NAJLEPSZY PRZYJACIEL
Nic tak nie relaksuje prawdziwego mężczyznę, jak zabawa z ukochanym zwierzątkiem. Najlepiej, jeżeli byłby to największy kociak świata – lygrys, czyli ważąca ponad 400 kg krzyżówka tygrysicy z lwem. Zanim weźmiesz go na kolana i przytulisz – pomyśl!
WŁASNE WARIATKOWO
Co tam luksusowe apartamenty i wille! Człowiek z fantazją powinien na-być własny szpital psychiatryczny– polecamy opuszczony Riverside Hospital (Nowy Jork, USA), działający w latach 1885–1963.
NAJLEPSZY PRZYJACIEL
Nic tak nie relaksuje prawdziwego mężczyznę, jak zabawa z ukochanym zwierzątkiem. Najlepiej, jeżeli byłby to największy kociak świata – lygrys, czyli ważąca ponad 400 kg krzyżówka tygrysicy z lwem. Zanim weźmiesz go na kolana i przytulisz – pomyśl!
KĄPIEL SZALEŃCA
Prawdziwy mężczyzna unika zbyt częstych kąpieli oraz wizyt w salonach SPA. Wyjątkiem jest usługa oferowana przez sanatorium w mieście Naftalan (Azerbejdżan), czyli pławienie się w czystej ropie naftowej.
A–10 THUNDERBOLT II

Najwspanialszy samolot świata, czyli szturmowiec wyposażony w potężne obrotowe działko GAU–8/A Avenger kal. 30 mm. Zniszcz za jego pomocą czołg albo cały pułk, wtedy zobaczysz, że nigdy już nie będziesz pragnął posiąść kobiety.
FERRARI F40
Jeremy Clarkson twierdzi, że jazda Ferrari Enzo jest lepsza niż seks. Ten stary piernik myli się, bo lepsza niż seks jest jazda Ferrari F40. Dlatego każdy facet powinien mieć gwarantowaną przez państwo przynajmniej godzinę w F40.


Dodał(a): Michał Jośko Wtorek 04.10.2011