Alkoholowe galaretki

Znudziło ci się picie szotów wódki? A może po prostu masz ochotę na małe co nieco - pyszny deser alkoholowy, który urozmaici twoje barowe zamówienie? Jevo - to wynalazek, który spodoba się wszystkim miłośnikom kuchennych rewolucji w postaci galaretek z procentami!

Jevo3.jpg

Jeśli lubisz nowinki technologiczne i eksperymentowanie z alkoholami, być może spodoba ci się nowy barmański wynalazek - maszyna Jevo wytwarzająca pyszne galaretki z procentami!

Sprzęt, który sposobem działania przypomina ekspresy kapsułkowe, to rozwiązanie bardzo szybkie i bajecznie proste w obsłudze. Wystarczy wybrać jeden z piętnastu dostępnych (na razie) smaków galaretek, załadować do maszyny, dodać własny alkohol i nacisnąć odpowiedni guzik. Podobno urządzenie jest w stanie w ciągu 10 minut wyprodukować aż 20 schłodzonych deserów! Oczywiście można zrobić także wersję bezalkoholową, ale kogo by to interesowało...

Wynalazek polecany jest głównie do barów i punktów gastronomicznych. Producenci zakładają, że już w pierwszym kwartale roku 2016 wprowadzą urządzenie do 20 tysięcy miejsc w całych Stanach Zjednoczonych!

Jevo4.jpg


Dodał(a): Bartosz Joda, fot Jevo Środa 01.04.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)