Alkohol w proszku

Sylwester tuż tuż! Jeżeli chcesz na domówce zwrócić na siebie uwagę nie strojem a uczynkiem, to możesz zaskoczyć znajomych nietypowym alkoholem!
leżący pijak


W czasach kiedy byliśmy w podstawówce z proszku robiło się słodkie oranżadki. Czasy poszły do przodu i dziś z proszku robi się alkohol...

Na ten rewolucyjny pomysł kilka lat temu wpadła grupa holenderskich studentów. Proszek nazywa się Booz2Go. Wystarczy zalać go wodą, zamieszać i gotowe.

belka_zobacz-wideo-tygodnia.jpg

Mało tego! Podobno kopie z taką samą siłą jak jego płynny odpowiednik ... czyli trzy procentowy drink, także zanim się ululasz będziesz musiał trochę go rozpuścić. Do najdroższych nie należy bo za mniej więcej 4 złote można nabyć 20 gram sproszkowanego alkoholu.

Szampańskiej zabawy!
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Poniedziałek 30.12.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marqs777 (2013-12-31 08:05:40)
Że, tak powiem gów...o prawda.
Tzn prawda z tym,że alkohol w tej postaci wymyślono przynajmniej ze 40 latemu w Polsce.
Wtedy też mojego kolegi tacie w zamiana za pomoc przy zmianie koła u cysterny kierowca , kazał przynieść wiadro z wodą.
Kiedy ten to zrobił kierowca przyniósł jakiś tajemniczy worek, wsypał do wiadra, zamieszał , odczekali kilka minut, może kilkanaście , po czym jak walnął sobie SETĘ to prawie usiadł i zdziwiony krzyknął "WÓDKA, WÓDKA"
Także nie sądzę, żeby holendrzy byli 1-wsi w tej dziedzinie niż my NARÓD SŁOWIAŃSKI o wiele większym zapotrzebowaniu na %% niż zachód. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)