Alkodziecko

Jak pić w miejscach publicznych? Z takim samym problemem borykają się twórcy kanału na YouTubie – Instructables. Zamiast najbardziej popularnego w Stanach Zjednoczonych sposobu – wkładania gorzały do papierowej torby, wymyślili bardziej oryginalny. Alkohol spożywają z wnętrzności dziecka!

alkodziecko.jpg


No dobra, kukły dziecka. Do tego w momencie zasysania płynu, wyglądasz jakbyś czule całował małolata w czółko. Zbierzesz przy tym poklask fajnych lasek, które rozpływają się na widok młodych ojców i może któraś z nich zechce zostać na dłużej, by popracować nad prawdziwymi, a nie gumowymi potomkami.

Do wykonania bukłaka z kukły będziesz potrzebował: lalki, nosidełka, noża, wiertarki, pojemnik na wodę (tzw. camelbak) i kombinerki.

Kukłę musisz wypatroszyć nożem z wszelkich wnętrzności i wywiercić dziurę w czole. Następnie wkładasz do środka worek na wodę, a jego rurkę przeciągasz kombinerkami przez zrobiony przed chwilą otwór w czaszce. Uzupełnij zbiornik ulubionym trunkiem, zapnij dziecku ubranka, nasuń czapeczkę i przyssij się do główki. Z takim bukłakiem wejdziesz wszędzie, a ilość płynu ogranicza Ci właściwie tylko wielkość berbecia.

Ale nie przesadź, kukła w nosidełku na piersiach odpowiadająca wielkością nastolatkowi może wyglądać trochę nienaturalnie…Dodał(a): Jan Rzeźnik Poniedziałek 13.04.2015