Alko-wehikuł czasu

Wyobrażasz sobie sytuację, że kładziesz się spać a budzisz 10 lat później? Taka właśnie historia przytrafiła się pewnemu amerykańskiemu miłośnikowi trunków wysokoprocentowych
Tom Mabe i alkoholik


W obawie o życie, lubiącego wysoko procentowe trunki Dennisa rodzina wraz z przyjaciółmi postanowiła zastosować wobec niego terapię szokową! W tym celu udali się do człowieka zawodowo wkręcającego ludzi.

Po zaliczeniu kolejnego "zgona" mężczyzna obudził się w szpitalnym łóżku. Oprócz wielkiego kaca miał także niewesołą minę. Lekarze stojący przy jego łożu poinformowali go, że spał dekadę. Przez ten okres był w śpiączce na skutek wypadku samochodowego, który spowodował pod wpływem alkoholu.

belka_zobacz-galerie.jpg


Facet nie wierzył! Wtedy dano mu pilota do telewizora. Po odpaleniu odbiornika okazało się, że Milley Cyrus zrobiła kupę pod domem sąsiadów, za co została eksmitowana ze swojej przyczepy kempingowej, w której mieszkała! Mało tego! Okazało się, że prezydentem Stanów Zjednoczonych jest Hillary Clinton, która chce wojny z sąsiadem z północy czyli Kanadą! Mina faceta, mówiła za siebie. Był w szoku. Po chwili wszedł lekarz, który zaczął badać reakcję na dotyk. Dotykał jego stóp, kolan po czym sprzedał mu dwa potężne liście. Wtedy skacowany Dennis zorientował się, że to wkrętka. Lekarzem okazał się Tom Mabe, ten sam do którego rodzina zwróciła się z pomocą. Śmiechu było co niemiara.

Śmiechem, żartem ciekawi jesteśmy czy owa sytuacja da facetowi do myślenia ...
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Wtorek 10.12.2013