Aktywna jesień z Adidasem

Choć aura za oknem coraz mniej sprzyja ćwiczeniom, a wizja siedzenia przed telewizorem wydaje się być wygodną i ciepłą alternatywą na jesień, pamiętaj, że najgorsze co możesz zrobić, to porzucić teraz regularny trening na rzecz "kanapingu"! Wystarczy, że dostosujesz odzież do panujących warunków atmosferycznych i możesz kontynuować pracę nad swoją sylwetką!

shutterstock_161970656.jpg

Jednym z najczęstszych błędów dotyczących ćwiczeń jest porzucanie treningu wraz z początkiem jesieni i pogorszeniem się pogody. Zamiast stosować wymówki, że pada i jest zimno, ubierz się wreszcie odpowiednio, podnieś tyłek z kanapy i kontynuuj walkę o dobrą formę! Przy okazji pamiętaj, że prawdziwy mężczyzna jest twardy przez cały rok! Poza tym, jeśli chcesz się cieszyć doskonałą sylwetką na lato, nie możesz sobie folgować w okresie jesienno-zimowym...

Jesień to nie koniec świata! Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednią odzież i w dalszym ciągu możesz uskuteczniać biegi oraz inne aktywności na świeżym powietrzu.

Ten tydzień to doskonały moment na zakup ciuchów i butów do ćwiczeń. W dniach 28.09.2015-04.10.2015 czytelnicy CKM.pl kupią wszystkie produkty Adidasa na Zalando.pl ze zniżką 10%!

Podkoszulek TECHFIT BASE

bluzka.png

Zarówno do biegania, jak i podczas wszelkich innych aktywności na świeżym powietrzu, idealnie sprawdzi się oddychająca koszulka termoaktywna odprowadzająca pot. Dzięki niej nie zmarzniesz, ale równocześnie będziesz czuł się świeżo i komfortowo.

Kurtka do biegania RESPONSE

kurtka.png

W chłodniejsze dni przydatna może okazać się także oddychająca kurtka do biegania. Proponowany przez nas model posiada elementy odblaskowe, które zapewnią ci bezpieczeństwo w ciemności oraz pętelki na kciuki.

Spodnie HT TREK

spodnie.png

Z kolei na długie piesze i górskie wędrówki polecamy powyższe spodnie z zapięciem na zatrzask i paskiem, a także kieszeniami na dokumenty. Szybkoschnący i oddychający materiał zapewni ci wygodę i swobodę.

Buty hikingowe TERREX SWIFT R GTX

buty.png

Zarówno podczas biegania, jak i spacerów na górskich szlakach nie można zapomnieć także o odpowiednim obuwiu. Wodoszczelne i oddychające buty hikingowe z gumą odporną na ścieranie i antypoślizgową podeszwą sprawdzą się w każdą pogodę i na każdej nawierzchni. Wyciągana, konturowana i wyścielona wkładka zapewni ci stabilność oraz wygodę.

Torba sportowa LIN PER L

torba.png

Natomiast jeśli mimo wszystko boisz się deszczu i wiatru, przypominamy, że otworem stoi także droga na siłownię. Zabierz strój do ćwiczeń w torbę sportową i ćwicz w pomieszczeniu, jeśli wolisz!


Dodał(a): Bartosz Joda Poniedziałek 28.09.2015