Akcja: laktacja

Niemieckie władze poszukują przestępczyni o nietypowym modelu działania. Kobieta wyciąga na wierzch pierś i... oblewa ludzi swoim mlekiem

shutterstock_209558629.jpgNiemiecki aparat ścigania został postawiony w stan najwyższej gotowości! W kraju grasuje groźna przestępczyni, która zyskała już pseudonim policyjny "The Milk Sprayer", czyli mniej więcej "Polewaczka Mlekiem", albo "Mleczna Polewaczka" - jak kto woli.

Biuściasta kobieta wpadła do apteki w Darmsztadzie i poprosiła o pompę próżniową kosztującą 20 euro. Jako, że kasjer otrzymał od niej 200 euro, zaczął więc szukać reszty. Wtedy dostał ciepłym strumieniem prosto w twarz! Według zeznań świadków, wspomniana niewiasta rozerwała koszulkę, wyjęła prawą pierś i zwyczajnie oblała mlekiem pracownika.

"Następnie kobieta ruszyła do drugiej kasy i strzeliła z piersi ponownie (...) Personel i klienci stali jak słupy soli zupełnie nie reagując na ten niezwykły czyn."  - powiedział rzecznik policji Ferdinand Derigs.

Kluczowe jednak jest to, że w tym samym czasie ktoś inny, korzystając z zamieszania, wyjął z kasy pieniądze.

"Stworzyła zamieszanie, by ukraść"  - kontynuował Derigs. "To było najbardziej niezwykłe przestępstwo. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z czymś takim".

Kobieta opisywana jest jako "silna, z długimi, ciemnymi włosami związanymi w koński ogon". Jeśli akurat siedzisz w Niemczech i taką napotkasz, lepiej uciekaj, gdzie pieprz rośnie!


Dodał(a): BJ Środa 05.11.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)