After Earth - Will Smith z synem w filmie

Will Smith chyba powoli zbiera się na emeryturę wpychając swego syna do świata hollywoodzkich produkcji

after earth premieraWill Smith najprawdopodobniej chce namaścić syna na swego następcę. I nie mamy z tym problemu, pod warunkiem że młody Jaden Smith będzie miał co najmniej tyle samo polotu co jego ojciec – legendarny Książę z Bel Air. W najnowszym filmie z jednym z Facetów w Czerni będzie bardzo rodzinnie.

7 czerwca 2013 roku na ekrany polskich kin wejdzie film science fiction, w którym wystąpi Will Smith z synem Jadenem Smithem – „After Earth”. Historia umiejscowiona jest 1000 lat po obecnych czasach. Głowa rodziny - Cypher Raige - wraz z potomkiem (Kitai Raige) przemierza galaktyki, gdy w pewnym momencie ich statek kosmiczny ulega awarii. Rozbijają się na najgroźniejszej planecie w owych czasach – Ziemi.

Przypomina ona nasz glob sprzed kilku tysięcy lat, kiedy to karty rozdawały zwierzaki, a człowiek był ofiarą polowania. Ludzie wyprowadzili się stąd 1000 lat temu po wielkim kataklizmie. Krótko mówiąc – Ziemia zdziczała. Ranny Cypher potrzebuje pomocy, a płochliwy  Kitai musi się wykazać odwagą, by ojca uratować.

Kluczowa będzie współpraca między ojcem i synem, której muszą podjąć się panowie by nie zostać pożywką dla dzikiej zwierzyny. Film zdaje się nam przemycać również inną prawdę, by szanować zwierzęta, bo kiedyś to my możemy znaleźć się na ich talerzu.

Reżyserem filmu jest M. Night Shyamalan, który mimo że wyreżyserował świetny "Szósty zmysł", na koncie ma więcej Złotych Malin niż poważnych nagród. Mamy nadzieję, że męska część rodziny Smithów pociągnie ten film na szczyty.
Dodał(a): gianni Czwartek 13.12.2012