18 godzin z Yogą

Dzień samca alfa jest pełen wyzwań. Ty bez wspomagaczy (legalnych) prawdopodobnie nie dociągniesz do jego końca. Możesz za to liczyć na swojego kompana, który przez te 18 godzin będzie ci towarzyszył i usprawniał życie. Sprawdzamy, czy najnowszy tablet Yoga od Lenovo nadąży za tobą podczas codziennego galopu.
spi.jpg
06:00
Pobudka z twoją ulubioną muzyką. Yoga Lenovo rosnącym miarowo sygnałem budzi cię łagodniej niż dzwony kościelne.

06:30 Prasówka przy śniadaniu. Rozłóż podstawkę do końca i postaw tablet przed talerzem. Dzięki Wi-Fi masz dostęp do sieci, ale uważaj, by z rana przyjmować tylko pozytywne treści.

siedzi.jpg

07:30
Droga do pracy. Utknąłeś w korku, nie masz ruchu. Na szczęście wrzuciłeś wcześniej parę odcinków Californication do swojego Lenovo.

08:00 Ok, ruszyło się, a ty musisz znaleźć objazd, bo w dłuższej perspektywie możesz przerobić wszystkie sezony perypetii Hanka Moody`ego.

08:30
GPS i Mapy Google poprowadziły cie prosto do pracy. Nie wiesz czy im dziękować, czy się wściekać...

11:00 Na szczęście twój szef stał w tym samym korku, ale nie miał tabletu, więc odczekał swoje w sznurze aut. Wyłączaj fejsbuka.

13:00 Przerwa na kawę, tablet w rękę i do coffee shopu. Czas na przejrzenie repertuaru kin, wieczorem czeka cię tête-à-tête z nową stażystką.

16:00 Wolność! Sprawdź gdzie w okolicy dają dobre żarcie i zjedz coś  lekkiego. Bo wieczorem musisz odhaczyć kolację z nową koleżanką.

lennovooo.jpg

18:00 Golenie, prysznic, prasowanie, wszystko w rytm kubańskiej muzyki z tabletowego dolby surround. Powinieneś przecież poćwiczyć ruch bioder przed randką.

19:00 Wycisz swoje Lenovo żeby nie odwracało jej uwagi od ekranu kinowego. W końcu musisz niepostrzeżenie przerzucić rękę przez jej ramię.

21:00 Kolacja. Rozmowa się nie klei, a nie wypada opróżnić butelki wina tak od razu. Na szczęście jesteś przygotowany – wcześniej wrzuciłeś na tablet swoje zdjęcia z dzieciństwa, to zawsze działa!

22:00 Najedzenie, napojeni? Ruszacie na deser, który serwujesz u siebie w domu.

22:30 Dziewczyna nie oponuje i przygotowuje się do konsumpcji deseru. Wyłączasz tablet. A może nie, może by to sfilmować...? Z taką optyką nawet po zgaszeniu światła będzie co później wspominać.

lezy1.jpg

24:00
Zamówiłeś dziewczynie taksówkę przez aplikację mobilną, ustawiłeś budzik, sprawdziłeś kalendarz. Dzielna Yoga przez 18 godzin dotrzymywała ci kroku. Tablet zrobił swoje, tablet może się podładować. Ty też zbieraj siły – jutro kolejny dzień i kolejna przygoda...

Dodał(a): ckm.pl Czwartek 12.12.2013