12 miesięcy z dziewczynami w trumnach

Ten kalendarz przypomni Ci zarówno o sprawach doczesnych jaki i sprawie nieuniknionej, kiedy - nomen omen – człowiek kopie w kalendarz.
lindern2.jpg
Jak co roku producent… trumien firma Lindner wypuszcza dla żywych kalendarz - temat przewodni najnowszego wydawnictwa jest zawarty w słowach: Kochamy retro! I według artystycznego opiekuna projektu Roberta Trojanowskiego „wyraża tęsknotę za czasami, kiedy ludzie mieli dystyngowane maniery, wykwintny język i kierowali się w swoich działaniach zasadami savoir-vivre. Tęsknimy za czasami, kiedy ludzie pisali do siebie papierowe listy, artyści malowali na płótnie, a rzemieślnicy tworzyli piękne, trwałe, drewniane meble, które stoją do dziś... W kalendarzu LINDNER 2016 wracamy do źródeł, wracamy o tego, co wartościowe, czyste i prawdziwe. To wszystko można też odnaleźć w naszych trumnach, które mają duszę”

lindern1.jpg

Jeżeli lubisz serial „Sześć stóp pod ziemią”, film „Rodzina Adamsów” a jogging uprawiasz na cmentarnych alejkach, to na pewno klimat tego kalendarza bardzo Ci się spodoba i znajdziesz dla niego reprezentatywne miejsce w swoim mieszkaniu. Więcej informacji o Kalendarzu Lindern 2016 znajdziecie tutaj.

lindern3.jpg


Dodał(a): Roman Mocarz Wtorek 08.12.2015