100 pudełek pizzy rocznie przez 100 lat za tatuaż z logo pizzerii – takie akcje tylko w Rosji

Liczba zgłoszeń przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów akcji, którzy odwołali ją prawie dwa miesiące przed oficjalną datą zakończenia.

Rosyjski oddział Domino’s Pizza wpadł na bardzo niecodzienny sposób promocji swojej marki: wszyscy ci, którzy postanowią poświęcić dowolny kawałek swojego ciała na dziarę z logo sieciówki, otrzymają sto sztuk pizzy rocznie przez najbliższe 100 lat. Oczywiście zupełnie za darmo. Jedynym warunkiem było wstawienie zdjęcia tatuażu na oficjalny Instagram Domino’s.

Organizatorzy akcji nie spodziewali się jednak, że w ciągu kilku dni ludzie dosłownie zaleją profile Domino’s fotami tatuaży. Odzew zaskoczył światłych marketingowców do tego stopnia, że choć cała akcja miała potrwać od 31 sierpnia 2018 do 31 października 2018, to zakończono ją już 4 września. Po pięciu dniach.

Organizatorzy nie mogli jednak wymigać się od odpowiedzialności za konkurs, więc ostatecznie ogłosili, że 100 sztuk darmowej pizzy rocznie przez najbliższe 100 lat otrzyma jedynie 350 pierwszych osób. A to i tak dużo, naprawdę dużo. Ciekawe tylko, co z tymi wszystkimi, którzy wydziarali sobie charakterystyczne domino, ale nie załapali się do tej trzysta pięćdziesiątki. My byśmy się ostro wściekli.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Czwartek 06.09.2018