10 najpopularniejszych kłamstewek osób w związkach

Kilka z nich wszyscy wypowiadamy regularnie, a niektóre dość często słyszymy. 2000 ankietowanych osób wskazało najczęstsze kłamstwa, wypowiadane do swojej drugiej połówki.

kłamstwa.jpg


Każdy z nas czasami jest zmuszony okłamać swoją drugą połówkę. W pewnym sensie jest to system obronny. Przeprowadzono ankietę, żeby sprawdzić jakie są najpopularniejsze „mijania się z prawdą” w związkach. Wypełniło ją ponad 2000 Brytyjczyków. Kiedy spojrzeliśmy na tę listę, uznaliśmy, że są to nieszczerości równie popularne w naszym kraju. Ba, prawdopodobnie są one charakterystyczne dla każdej osoby na świecie, która kiedykolwiek była z kimś związana.

Niektóre z nich są zabawne, inne wydają się wyjęte z niekoniecznie śmiesznych dowcipów. W końcu wszyscy kiedyś po suto zakrapianej imprezie próbowaliśmy wmówić drugiej połówce, że wypiliśmy tylko jednego drinka. Natomiast nie chcąc narazić się na gniew partnerki nie przyznajemy się do spoglądania na inne kobiety, nawet jeśli zostaniemy przyłapani na gorącym uczynku. Wspomnieliśmy jedynie o męskich kłamstwach, ale kilka z tych, które trafiły na listę, słyszeliśmy nieraz z ust przedstawicielek płci pieknej.

Sonda

Moje kłamstwa:


Oto 10 najpopularniejszych kłamstw ludzi będących w związkach:

10. Nie obejrzałem się za nią
9. Twój tyłek wcale nie wydaje się większy w tych spodniach
8. To nie jest nowe ubranie
7. Miałam orgazm
6. Trzymam się swojej diety
5. Nie jesteś gruba
4. Nie widziałem twojej wiadomości
3. Wypiłem tylko jednego drinka
2. Nie jestem zły
1. Słucham cię


Wyniki ankiety traktujemy oczywiście z przymrużeniem oka. W końcu są to bardzo niewinne kłamstewka, które wypowiadamy, aby żyło nam się łatwiej i przyjemniej.

Dodał(a): Paweł Zieleń Piątek 12.05.2017