10 gwiazd, które były pijane na planie filmowym

Na lekkim rauszu wszystko robi się przyjemniej. Wie o tym te 10 gwiazd, które stawiły się na planie pod wpływem alkoholu.


Każdy z nas zna to uczucie, kiedy żeby dodać sobie odwagi i pokonać stres i postanawia strzelić jednego, albo kilka głębszych. Może to się zdarzyć przed maturą, ważnym egzaminem na studiach, pierwszym razem z kobietą, ślubem, czy nawet ciężkim dniem w pracy. Te 10 gwiazd również przez to przechodziło i na planie kultowych filmów wspomagało się odpowiednią dawką alkoholu.


Powody były różne. Margot Robbie na przykład podczas realizacji "Wilka z Wall Street" stresowała się przed scenami erotycznymi z DiCaprio, który jest jej ulubionym aktorem. Ukojenie znalazła w butelce tequili, a dokładniej w trzech kieliszkach trunku. Na lekkim rauszu odegrała jedną z najbardziej seksownych scen w historii kina.

Podobnie z nerwami poradzili sobie Neve Campbell, Denise Richards i Matt Dillon, zanim doszło do słynnego trójkącika przed kamerą. Efekty tej pijackiej współpracy możemy zobaczyć w "Dzikich żądzach". Zastanawia nas teraz tylko, czy seks przed kamerami naprawdę jest taki stresujący, że tyle gwiazd musi się wcześniej upić?
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: Instagram Wtorek 18.07.2017