10 grudnia wąż zje go żywcem!

Paul Rosolie wykona numer, który jest koszmarem wielu ofiar największego węża na świecie. 7 grudnia anakonda połknie go żywcem, a on to sfilmuje. Z wnętrza gada. 10 grudnia wyemituje to polski kanał Discovery Channel.
eaten-alive.jpg


PROGRAM "POŻARTY ŻYWCEM" BĘDZIE EMITOWNY NA POLSKIM KANALE DISCOVERY CHANNEL 10 GRUDNIA O GODZINIE 21:00

Ciekawość podróżnika i miłośnika przyrody - Paula Rosolie – zabrnęła tak daleko, że postanowił dać się zjeść anakondzie żywcem! Ubrany w specjalny ”wężoodporny” kostium, zostanie oblany krwią świni, by smakował jak codzienne gadzie potrawy. Program wyemituje 7 grudnia kanał Discovery (w Polsce 10 grudnia).

Wraz z ekipą, Paul wybrał się w nieprzebyte dotąd tereny dorzecza Amazonki w poszukiwaniu odpowiednio dużego potwora, który mógłby go zjeść. Gdy trafili na anakondę słusznych rozmiarów, schwytali ją i ubrali Paula w specjalny skafander, montując na nim kamery. Resztę zobaczysz 7 grudnia w programie „Eaten Alive”.

O całej akcji można właściwie pisać w czasie przeszłym, bo Paul udziela się na swoich profilach społecznościowych, wnioskujemy więc, że żyje. Wąż ani nie twittuje, ani nie wkleja samojebek. Jesteśmy zaniepokojeni.Obrońcy zwierząt grzmią: „To znęcanie się nad zwierzęciem w najgorszym wydaniu. Odrażające, mogło zabić węża” i dodają, że dojrzały egzemplarz anakondy zielonej nie jest w stanie przełknąć dorosłego człowiek. Producenci zapewniają, że na planie nie ucierpiało żadne zwierzę, ani żaden człowiek.

Dodał(a): carlo Piątek 07.11.2014