"A ty co robiłeś w 1998 roku, gdy powstał CKM?"

Z okazji 20. urodzin CKM odpytał znanych facetów, co robili w roku, w którym na rynku pojawił się pierwszy numer CKM.

Projekt bez tytułu-252.jpg

Tomasz Majewski - kulomiot

„W 1998 roku chodziłem do drugiej klasy liceum i myślałem o tym, żeby w lecie pojechać na jakiś wesoły festiwal, Przystanek Woodstock czy coś. Trenowałem też już pchnięcie kulą i to mnie głównie zajmowało – nie korzystałem szczególnie z młodości, ale robiłem to, co kocham”.

Człowiek Nowej Ery - raper

„Dla mnie to był rok przełomowy: wtedy DJ Feel–X poznał się na mnie i dołączyłem do koncertowego składu Kalibra 44. Miałem wtedy piękną dziewczynę, modelkę, z którą odkrywałem nowe pokłady pożądania. No i w 1998 mój ziomek Tede założył PLNY, najlepszą markę streetwearową. Joł!”.

Jan Błachowicz - zawodnik MMA

„Nie odbiegałem zachowaniem od zwykłego nastolatka. Po szkole całe dnie spędzałem z kumplami, posiadówy na ławkach pod blokiem. Blokową suszarnię zmieniliśmy na siłownię: sztanga, worek, gołe kobitki na ścianach. Całowałem się z dziewczynami, ale kto tego nie robił”.

Wojtek Drewniak - youtuber, „Historia bez cenzury”

„Co robiłem w 98 roku? Na bank miałem więcej włosów… A poza tym zajmowałem się tym, czym większość 10–latków – grałem w piłkę na betonowym boisku, nienawidziłem matmy i z lekkim niesmakiem oglądałem klipy promujące album »Mechanical Animals« Marilyn Mansona”.

Odpowiedzi znajdziecie również w lipcowym numerze CKM (7/2018)! 

A jak się bawiliśmy na naszej urodzinowej imprezie? Sprawdźcie galerię poniżej: 


Dodał(a): CKM.pl Środa 25.07.2018