7 rzeczy, których mężczyźni już nie robią

Dawniej wszystko było prostsze – mężczyzna robił to, czego nauczył go ojciec. Dziś ten zwyczaj niestety poszedł w niepamięć. Czego jeszcze nie robi współczesny facet, choć powinien?

iStock_23057112_SMALL.jpg

1. Mordobicie
Kiedyś księżniczka siedziała w wieży, a rycerz prał zbójów, by potem zasnąć z mieczem w pochwie. Dziś dzwonimy na policję, a miecz zardzewiał.

2. Polowanie
Dawniej robili to wszyscy, teraz tylko eks–prezydenci. A faceci polują na wyprzedażach, co nie jest kompromitujące tylko w autokomisach i sklepach budowlanych.

3. Nie–płakanie
Chłop to nie baba i beczeć mu nie przystoi – tak mówiono wcześniej. Dziś w telewizji ryczy co drugi celebryta. Hello, chłopaki nie płaczą!

4. Zarabianie
Kiedyś mężczyzna sam utrzymywał całą rodzinę. Dziś większość żyje od pierwszego do pierwszego, a za chwilę będą nas utrzymywać kobiety. Co poszło nie tak?

5. Włosy
Ogolone torsy, nogi, twarze. Gdyby nie moda na drwala (która zresztą właśnie przemija), faceci pewnie byliby już łysi na całym ciele. Nie są, ale wiadomo jak jest z modami – szybko mijają.

6. Skóry
Te z niedźwiedzia, albo innego dzikiego zwierza, noszone przed laty na dumnym męskim grzbiecie. Dzisiejsza skóra od Turka się nie liczy.

7. Męska sztama
Kiedyś to było nie do pomyślenia, żeby facet z facetem sztamy nie trzymał. Dziś faceci bez żenady zaglądają do babskich pism. Dobrze, że cały czas jest CKM – mężczyźni wciąż mają szansę.Dodał(a): CKM Środa 16.11.2016