600 autentycznych rekwizytów filmowych na aukcji

Bicz Indiany Jonesa? Jak najbardziej. Miecz Conana Barbarzyńcy? Proszę bardzo. Młot Thora? Jest. Wszystkie te przedmioty, a także 597 innych autentycznych rekwizytów filmowych możecie teraz wylicytować na wielkiej aukcji w Londynie.
Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda kilka tysięcy maniaków popkultury, mających w jednym momencie wielokrotny orgazm, to proponujemy udać się pod koniec września do Londynu, by wziąć udział w wielkiej licytacji, na której pod młotek pójdzie równiutko 600 autentycznych rekwizytów z najbardziej kultowych hollywoodzkich produkcji.

Na aukcji pojawią się takie przedmioty jak wspomniany na początku bicz Indiany Jonesa, ale także rzeczy zdecydowanie większe i zdecydowanie bardziej niedostępne, jak choćby żelazna zbroja Iron-Mana, skafander, w którym Matt Damon śmigał po powierzchni Czerwonej Planety w filmie „Marsjanin”, miecz Wesleya Snipesa, którym przebijał serca wampirów w „Blade: Wieczny Łowca”, czy też włócznia Hectora z filmu „Troja”. Poza tym różne pojazdy, stroje, czy nawet całe postaci (oczywiście pod warunkiem, że któraś z nich nie była człowiekiem).W sumie – sześćset najróżniejszych i oryginalnych rekwizytów hollywoodzkich produkcji, o których każdy geek i nerd zawsze marzył. Organizatorem aukcji jest Prop Store, który na swoim kanale na YouTube zamieścił wszystkie dostępne przedmioty wraz z mniej więcej minutowymi zajawkami filmowymi oraz estymowanymi cenami.Aukcja na żywo odbędzie się 26 września 2017 w Londynie, jednak już teraz można licytować przez telefon i internet.

ZOBACZ TEŻ POPKULTUROWĄ LASKĘ

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. youtube.com Poniedziałek 04.09.2017