50 cent w Polsce

To nie jest primaaprilisowy żart. Jeden z najlepszych raperów świata słynny 50 cent przyleci do Polski
amerykańscy raperzy


Dzisiaj na warszawskim Okęciu wyląduje raper, którego majątku nie dorobisz się nawet w 10 procentach. "Fifty sent" przebywał będzie nad Wisłą 5 dni. Niestety koncertu nie będzie. Celem wizyty będzie promocja słuchawek swojej marki SMS Audio.

Jeśli jesteś jego fanem jest szansa na autograf i zdjęcie. Kiedy się nie dopchasz to zawsze będziesz mógł sobie strzelić samojebkę a la poseł Kurski. Gwiazdor spotka się z fanami czwartego kwietnia w Saturnie w warszawskich Złotych Tarasach, a także w M1 w Markach. Wcześniej Nowojorczyka, który swego czasu w kamizelce kuloodpornej wyprowadzał do ringu Floyda Mayweathera będzie można zobaczyć na Starówce i w Łazienkach.

Pobyt w Polsce zakończy spotkaniem z naszym jedynym zawodowym pięściarskim mistrzem świata Krzysztofem 'Diablo' Włodarczykiem.

belka_zobacz-galerie.jpg

Curtis James Jackson III bo tak naprawdę nazywa się 50 cent sławę zyskał w 2003 roku albumem "Get Rich or Die Trying" oraz wydanym dwa lata później The Massacre. W swojej karierze współpracował min. z Dr. Dre, Eminemem, Snoop Doggiem, Justinem Timberlakiem, The Black Eyed Peas czy seksowną Ciarą. Zaczął nagrywać w 96 roku u przyjaciela w piwnicy.

Na swoim koncie ma 9 albumów: Power of the Dollar, Guess Who’s back?, 24 shots, Get Rich or Die Tryin, Get Up, Baby by Me, My Life, New Day, We Up.Dodał(a): Johny B. Wtorek 01.04.2014