5 sytuacji, w których należy zachować czujność

Wydrukujcie sobie ten tekst i przeczytajcie za każdym razem, gdy najdzie was ochota na żeniaczkę. Wszystkie symptomy opisane w tym tekście są powszechne znane, jednak od zarania dziejów mężczyźni ładują się w skazane na porażkę małżeństwa.

iStock_65287637_SMALL.jpg


Jak to jest, że instytucja z założenia stworzona dla dwojga, często staje się więzieniem? Nie mamy pojęcia … albo inaczej – nie mamy czasu, żeby to wyjaśniać. Zdajemy sobie sprawę, że mężczyzna na wczesnym etapie rozwoju potrafi zwariować dla kobiety, zwłaszcza jeśli to kobieta numer jeden, bądź dwa w życiu, ale co nagle to po diable. Poniżej spisaliśmy garść spostrzeżeń, aby zapobiec sytuacji, w której po szybkim ślubie nienawidzisz swojej żony, a ona równie mocno nienawidzi ciebie.

1. Wypróbuj towar przez zakupem
Dziewczyna, z którą zamierzasz spędzić resztę życia to dziewica z bardzo tradycyjnej rodziny. Najdalej doszliście do drugiej bazy i nie możesz się doczekać nocy poślubnej. Zakładasz, że po hucznym weselisku obudzi się w niej niewiarygodne pożądanie. Tylko czy na pewno tak będzie? Ty lubisz się bzykać i sprawia ci to radość – ona natomiast przepada za tym troszkę mniej? Zastanów się dwa razy. Żebranie o seks jest mało męskie. Lepiej w to nie brnąć, cieszyć się życiem i beztroską masturbacją, która jest zdecydowanie lepsza od masturbacji po kryjomu.

iStock_16579106_SMALL.jpg

2. Ona jest niezaspokojona
Twoja wybranka ma naturalny talent do tego sportu. Moglibyście nie wychodzić z łóżka. Kupiłeś gadżety wspomagające robotę, a ona wciąż domaga się więcej. Dziewczyna ma niespożyty apetyt na seks. Zaczynasz zdradzać objawy wyczerpania organizmu. Listonosz kłania ci się z daleka. Nasza rada – dla zdrowia psychicznego zostań z przyszłą-niedoszłą małżonką najlepszymi przyjaciółmi i zapisz sobie jej numer telefonu na wypadek, gdybyś jednak ożenił się z dziewczyną z poprzedniego punktu.

iStock_4698338_SMALL.jpg

3. Duże rozbieżności w zainteresowaniach
Seks jest świetny, ale ona ogląda „Taniec z Gwiazdami”, a Ty wolisz "Teatr Telewizji"? Zastanów się chłopie, czy aby nie lepiej by było, gdybyście zostali fuck buddies. Musimy zerwać tę zasłonę z twoich oczu - od połyku jeszcze nikt nie zmądrzał. Jeśli przeszkadza ci pewna miałkość umysłowa u twojej dziewczyny, to z dużym prawdopodobieństwem nie polepszy się jej z czasem - tylko pogorszy. Natomiast twoja tolerancja dla tej cechy z czasem zmaleje. Jeśli się nie opamiętasz teraz, nie unikniesz rozwodu "z powodu różnic charakterów" w przyszłości.

iStock_51534210_SMALL.jpg

4. Ona nie umie gotować.
Każdy może się nauczyć, ale nie musisz brać ślubu przed zdobyciem przez nią tej umiejętności. Mrożoną pizzę można jeść, jak się jest kawalerem. Zamawianie cateringu na imprezy rodzinne może nadszarpnąć kieszeń. Z decyzją o ślubie poczekaj, aż wybranka twojego serca się nauczy smażyć schabowe.

617.jpg

5. Problemy z utrzymaniem czystości
My prawdziwi mężczyźni z rozmysłem nie przywiązujemy wagi do własnego wyglądu. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, iż nie możemy żyć ze świadomością, że odbieramy sens istnienia kobietom - a jest nim dbanie o dobry wygląd i samopoczucie pana i władcy. Jeśli dziewczyna, z którą zamierzasz się ożenić zdradza oznaki innego punktu widzenia, a w jej mieszkaniu chronicznie panuje artystyczny nieład - odpuść sobie. Może to oznaczać, że w waszym wspólnym domu znalezienie pary czystych skarpetek będzie osiągnięciem porównywalnym do skreślenia szóstki w totka.

iStock_76610641_SMALL.jpg

Kieruj się zdrowym rozsądkiem. Życie to loteria, a kobiety się zmieniają, zwłaszcza po ślubie. Jeśli obydwoje macie po 18-21 lat, kochasz przyszłą żonę miłością ślepą i skoczysz za nią w ogień – to przegrałeś. Ona jest wieki świetlne przed tobą, jest bardziej dojrzała i z biegiem czasu na pewno odejdzie do bardziej doświadczonego faceta, ponieważ dla niego to kobieta numer 53, a dla Ciebie numer 3, no może 5. Nasza rada: poczekaj ze ślubem, aż będziesz tym starszym kolegą z pracy.

Mamy nadzieję, że ta krótka lista pozwoli wam uniknąć popełnienia katastrofalnych błędów życiowych. Nie traktujcie jej śmiertelnie poważnie, raczej jako listę sytuacji w których powinniście zachować czujność.
Dodał(a): Robert Dzięgielewski / fot.: istock.com Poniedziałek 31.10.2016