31 aut rozbitych na planie nowego serialu Vegi

Specjalnie dla CKM.pl Patryk Vega opowiada o pracy na planie serialu "Kobiety mafii".

serial-kobiety-mafii---fot--an-7.jpg


Po wielkim kinowym hicie Patryk Vega powraca z serialem "Kobiety mafii", w którym zobaczymy rozwinięcie wątków i historii filmowych bohaterów. W produkcji pojawią się również znane twarze MMA - Karol Bedorf oraz Łukasz „Juras” Jurkowski.

Odbyłem dziesiątki godzin rozmów z kobietami  mafii – żonami, córkami i kochankami gangsterów. – opowiada o serialu twórca, Patryk Vega - Widzowie będą mogli zatem dowiedzieć się znacznie więcej o każdej z kobiecych postaci. Poszerzona została także historia mafii mokotowskiej. Jej gangsterzy opowiedzieli mi m. in. o realiach wojny z grupą żoliborską, co znalazło odzwierciedlenie w serialu - dodaje.

Specjalnie dla CKM.pl reżyser zdradza co się działo na planie:

Podczas kręcenia serialu "Kobiety mafii” zniszczyliśmy 31 aut. Niektóre wypadki zostały zrealizowane w technologii, o którą nikt wcześniej nie pokusił się w Polsce. Stworzyliśmy między innymi sterowany komputerem samochód, który rozpędziliśmy do 180 km/h i specjalną katapultą wyrzuciliśmy w powietrze. Auto było warte 150.000 PLN. Nie było więc miejsca na jakiekolwiek błędy. W każdym mężczyźnie drzemie chłopiec, a mnie dodatkowo totalnie kręcą samochody, nie dziwcie się więc, że wszystkie wypadki są więc dla mnie niezwykle ekscytujące. Z każdą kolejną produkcją posuwam się dalej w inscenizacji i pomysłach kraks. Skłamałbym mówiąc, że oprócz ciężkiej i skomplikowanej roboty, nie mam z tego potężnej dawki zabawy.

2. odcinek serialu "Kobiety mafii" już 6 czerwca na platformie Showmax 

Rozbite auta, sceny pościgu czyli najnowszy zwiastun serialu tylko na CKM.pl!


Dodał(a): Paweł Jaskulski Wtorek 05.06.2018