300 kg żywej modelki

Christina Paez waży prawie 300 kg. Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, że jest... modelką. To już nie jest plus size! To zdecydowanie over size!

Christina Paez

Jak widać, kanony piękna nie istnieją. Jedne kobiety - jak Conchita Wurst - noszą brodę, inne - jak Anja Rubik - uchodzą za najpiękniejsze, choć ich piersi trzeba szukać ze świecą, a jeszcze inne świat mody podbijają nadmiarem tkanki tłuszczowej. Chyba nie jesteśmy wystarczająco postępowi, bo nie jara nas kobiecy zarost i zdecydowanie wolimy łapać laski za biusty niż za żebra. Z drugiej strony nigdy nie rozumieliśmy zjawiska jakim jest zatrudnianie modelek plus size, a już szczególnie kiedy przybrało ono tak - nomen omen - wielką skalę. Christina Paez to najprawdopodobniej najgrubsza modelka na świecie. Waży aż 280 kg i wcale nie zamierza schudnąć!

Do tej pory nie mieliśmy zdania na temat słuszności bytów jakimi są modelki plus size, ale teraz musimy jasno stwierdzić, że co za dużo, to nie tylko niezdrowo, ale i nieestetycznie.Dodał(a): BJ, fot. Youtube, Poniedziałek 12.05.2014