3 golarki, które dały radę naszym zarostom

Poradzą sobie nawet z najbardziej zarośniętymi drwalami.

nasze zarosty.jpg

Mimo, że zima w pełni i codzienne odśnieżanie samochodu spędza nam sen z powiek, to do wiosny i lata coraz bliżej, jakby nie było. Odkurzymy niebawem nasze motocykle, rowery i longboardy. Wyruszymy na ryby, a jesienią na grzyby. Co zabrać ze sobą, aby po kilkudniowej wyprawie nie wyglądać jak zabiedzony drwal i wrócić do domu w nienagannym stanie? Firma Remington przygotowała kilka propozycji golarek, które są doskonałym rozwiązaniem na każdą wyprawę. Czy to będzie kilkudniowa przygoda motocyklowa na Route 66, czy wypad z kumplami na nurkowanie do Egiptu, warto zabrać ten sprzęt z sobą. A wybierać jest z czego.

#1 Golarka foliowa Heritage HF9000

HF9000_Heritage-Foil-Shaver-In-Hand_396916.jpg

Trochę w stylu golarek naszych ojców i dziadków, ale tylko na zewnątrz. Obudowa stylizowana na old school może dodać sporo uroku męskiej łazience. Środek to prawdziwa technologiczna perełka. Wielokierunkowe folie chwytają włosy pod każdym kątem, podczas gdy ruchomy mechanizm pozwala golarce dostosować się do rysów twarzy. Hybrydowy trymer precyzyjnie wyłapuje dłuższe włosy, więc nie potrzebujesz wielu narzędzi, nie musisz też wielokrotnie golić tego samego obszaru, co może prowadzić do podrażnień. Trymer pomaga z łatwością stworzyć schludny i elegancki wygląd. Jest zasilany litowo oraz ma możliwość używania przewodowego i bezprzewodowego, w pełni nadaje się też do mycia. Golarka ładowana 2 godziny pozwala się używać przez 60 minut. Ma tez funkcję szybkiego ładowania i ledowy wskaźnik zużycia baterii. Ponadto posiada adapter, eleganckie etui, osłonę głowicy i szczoteczkę do czyszczenia. Producent daje jej 2 lata gwarancji.

#2 Ultimate Series R

XR1530_R7 product3_396916.jpg

Wyjątkowa precyzja i mniej wyczuwalne golenie to jedne z głównych atutów modelu XR1570 R9, który został wyposażony w gładkie wirujące głowice ComfortSpin. Po jego użyciu skóra jest wyjątkowo gładka. Dokładniejsze przycinanie golarką R9 XR1570 z serii Ultimate jest możliwe za sprawą ostrzy LiftLogic. Pierwsze z nich unosi i pociąga zarost, po czym pojawia się drugie ostrze i przycina je bliżej mieszka włosowego, co skutkuje znacznie gładszym goleniem.

Golarka dopasowuje się idealnie do konturów twarzy dzięki wielokierunkowym głowicom golącym. Zapewniają one idealne golenie pod każdym kątem i na każdej krawędzi, docierając jednocześnie w trudno dostępne miejsca podczas golenia. Ogromną i niezwykle ważną cechą golarki jest wykorzystana w niej antybakteryjna głowica, co zapobiega powstawaniu podrażnień lub niebezpiecznych infekcji.

Wyposażona w regulowany Grooming Styler golarka posłuży też do przycinania i modelowania zarostu, co może znacznie ułatwić pielęgnację, podobnie jak wysuwany precyzyjny trymer, w który również wyposażone jest urządzenie.

Ponadto sprzęt jest w pełni wodoodporny i przeznaczony do używania zarówno na sucho, jak 
i na mokro. Posiada także tryb Turbo, który jest przydaje się w przypadku bardziej opornego zarostu.

#3 Ultimate Series F9

F0050_My-Groom-Foil-Shaver-Flatlay_396916.jpg

Golarka Ultimate Foil Series F9 to przede wszystkim wydajność przycinania, której oczekuje każdy mężczyzna, a ta daje aż o 33% lepsze rezultaty w porównaniu na przykład do poprzedniego modelu golarki Remington XF8705. A zatem teraz golenie może być lekką czynnością z jeszcze gładszymi wynikami.

Ponadto golarka wyposażona została w folie LiftLogic usuwające nawet najmniejsze włoski. Wielokierunkowe rozłożenie folii unosi zarost podczas golenia pod każdym kątem, przygotowując go do łatwego i precyzyjnego cięcia, natomiast technologia ConstantContour pozwala na optymalne dostosowanie do rysów twarzy.

Do innych ważnych parametrów przemawiających na korzyść tej golarki jest też funkcja szybkiego ładowania, pozwalająca na jej uruchomienie już po 5 minutach, a wyświetlacz LED wbudowany w golarkę pokazuje pozostałe minuty żywotności baterii. Ponadto golarka Ultimate XF9000 posiada również wysuwany precyzyjny trymer tnący, który wychwytuje i przycina nisko położone włosy, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Mieliście już do czynienia z tymi urządzeniami? Jakie są wasze doświadczenia?

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Piątek 08.02.2019