25-ta godzina imprezy wg. Jamesona

Nikt nie baluje tak jak Jameson! Marka znana z wystrzałowych pomysłów , tym razem postanowiła wykorzystać noc przesilenia zimowego i dodatkową godzinę doby na organizację jedynej w swoim rodzaju imprezy.
jameson2.png
29 października Teatr Studio i Bar Studio zamieniły się w specjalną strefę o nazwie „25-ta godzina”. Kamp!, Bovska, najlepsi polscy stand-upowcy, drinki z whiskey i rozgrzani imprezowicze – tak w skrócie wyglądała sobotnia noc.

jameson1.png

W strefie Jameson 25-ta Godzina świętowanie rozpoczęło się jednak dużo wcześniej. Tuż po południu na odwiedzających czekały dziesiątki atrakcji: pokazy streetartu, szalone gry barowe i ukryty bar whiskey, (czyli to co lubimy najbardziej) a także GIFBOX, w którym każdy mógł nagrać swojego gifa z imprezy.

jameson3.png

W programie rozrywek pojawili się m.in. Karol Modzelewski czyli najzabawniejszy z ekipy „Bękartów Stand-Upu” i uzbrojony w błyskotliwe pointy i mocne jak irlandzka whiskey komentarze Kacper Ruciński! Szalony koncert zagrało boskie trio polskiej tanecznej elektroniki – Kamp!

jameson5.png

Wystąpiły także nowe nadzieje polskiej muzyki alternatywnej – Bovska (jej hit „Kaktus”, a impreza trwała do białego rana.

jameson6.png

Dodał(a): ckm.pl Środa 02.11.2016