193 kg mniej w 700 dni!

Jeśli ważysz ciut za dużo, ale wciąż nie możesz znaleźć motywacji, aby pomaszerować na siłownię i zrobić coś ze swoim ciałem, niech ten gość będzie dla ciebie inspiracją. W 700 dni Ronnie stracił 193 kg! Zobacz tę niezwykłą metamorfozę!

ronnie.png

Większość z nas waży więcej niż powinna. Oznacza to mniej więcej tyle, że żyjemy w świecie, w którym bardzo duży odsetek ludzi ma problem z nadwagą i otyłością. Mimo że w każdym mieście roi się od siłowni, a trenerzy personalni są już na wyciągnięcie ręki, łatwiej przecież sięgnąć po śmieciowe żarcie, wysokokaloryczne napoje i słodycze, niż wejść na bieżnię, czy rozpocząć inne ćwiczenia. Niestety w skrajnych przypadkach nadmierne kilogramy zagrażają nie tylko naszemu zdrowiu, ale i życiu.

318 kg - tyle ważył niejaki Ronnie, kiedy został poinformowany przez swoich lekarzy, że z powodu chorobliwej otyłości grozi mu przedwczesna śmierć. Mężczyzna tak bardzo wziął sobie do serca to ostrzeżenie, że postanowił za wszelką cenę stracić na wadze. Efekt? 193 kg w 700 dni!

Poniższy film przedstawia historię zmagań Ronniego ze swoją otyłością. Niech będzie to dla ciebie inspiracja i dowód na to, że dla chcącego nic trudnego!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Piątek 30.10.2015