1000 pln dziennie za leżenie i palenie marihuany?

Jeśli interesujesz się ziołolecznictwem, pewnie słyszałeś już o ofercie NASA, która rzekomo płaci 70 tys. zł za leżenie i palenie zioła?. Pewnie nawet zacząłeś szukać, gdzie złożyć aplikację. Pewnie się zastanawiasz czy to ogłoszenie jest w ogóle prawdziwe.
nasa-lezenie-ziolo.jpg

Otóż okazuje się, że ogłoszenie jest prawdziwe tylko częściowo. NASA rzeczywiście szuka osób do badań, które niektórzy określają mianem „pracy marzeń”. No bo jak inaczej nazwać zarabianie na leżeniu w łóżku i graniu na konsoli, przeglądaniu internetu, czytaniu książek? A zarobić można niemało.

Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej płaci (po przewalutowaniu) około tysiąca złotych dziennie. Jest jeden haczyk – musisz leżeć przez 70 dni bez wstawania choćby na minutę. Nie, nie możesz wstać do toalety – toalety w postaci `kaczki` albo `basenu` przyjdzie do Ciebie, jak w szpitalu. Do tego łóżko jest tak ustawione, że głowa jest lekko poniżej stóp.Eksperyment ma na celu sprawdzenie jak reaguje ludzki organizm na stan nieważkości i trudne warunki panujące w kosmosie. Ma to pomóc w organizowaniu misji astronautów, opracowywaniu technologii ułatwiających pobyt podczas misji kosmicznych. Przysłużysz się zatem ludzkości i to zarabiając spore pieniądze.

Co z wspomnianym ziołem? Musimy Cię rozczarować – marihuana w ofercie pojawiła się po tym, jak jeden z serwisów propagujący depenalizację posiadania i palenia narkotyku podał informację dalej na zasadzie `głuchego telefonu` lub chcąc wywołać szum w internecie. Udało się, serwery NASA grzeją się do czerwoności, choć sama Agencja nigdzie oferty nie potwierdza.

Ale z drugiej strony nie bądź łapczywy. 70 000 złotych wystarczy Ci na wszelkie uciechy, których zapragniesz. Więcej o badaniach.


Dodał(a): Paweł Janusz Czwartek 03.03.2016