+10 do stylu

Pogoda sprzyja, czas zrzucić stare, zimowe ciuchy i założyć coś bardziej przewiewnego i przede wszystkim stylowego. Grube swetry i bluzy możesz spakować na dno szafy, bo przez parę miesięcy nie będą Ci potrzebne.
yosh-koszule.jpg

Skupiamy się na koszulach z dwóch powodów. Przede wszystkim są tak bardzo uniwersalne jak t-shirty, bo obecnie można ją zakładać nawet do krótkich, letnich spodenek, ale przy tym wypada duo bardziej stylowo. Po drugie – jest częścią garderoby, która zazwyczaj rzuca się w oczy ze względu na jej powierzchnię oraz wysokość, na której się znajduje – prawie na linii wzroku. Po trzecie - kobiety uwielbiają prasujących koszule mężczyzn, a jeszcze bardziej uwielbiają je od nich pożyczać. A taki widok lubimy z kolei my.

Dobra koszula posłuży latami, mimo że będziesz z niej korzystał przez kilka pór roku. Bo tak naprawdę sprawdzi się zawsze, ale np. w zimie będzie zapewne bardziej schowana pod cieplejszym swetrem. Dlatego tak ważne jest, by wybrać produkt markowy.

Wybraliśmy kilka ciekawych wzorów spośród wielu dostępnych na platformie YOSH.PL, która jest serwisem zakupowym, uczącym się naszych preferencji. W miarę upływu czasu podpowiada, co może się nam spodobać lub pasować do wcześniej zakupionej odzieży – wyłapuje to na podstawie dotychczas przeglądanych i kupionych ciuchów. Dzięki zastosowaniu personalizacji, zakupy są wygodniejsze i szybciej znajdujemy to, czego szukamy. Taki darmowy stylista online.

Olymp Level 5 NEW YORK BODY FIT / yosh.pl – 191 zł
Klasyczna biel, która pasuje i do garnituru, i do jeansów. Będzie wyglądać świeżo, szczególnie w klubie, w pracy, czy w skacowany poranek. Lepiej nie zakładaj jej na grilla.

BIALA.jpg

Seidensticker Schwarze Rose / yosh.pl – 269 zł
Na grilla bardziej sprawdzi się czarna koszula. Jeżeli siedzisz cały dzień przed biurkiem – również, nie pobrudzisz i nie wytrzesz wtedy rękawów. Nie zakładaj jej do ciemnego garnituru.

CZARNA.jpg

s.Oliver light blue / yosh.pl – 83 zł
Błękit można uznać już za klasyk, obok białej i czarnej koszuli. Ten model nie jest zbyt mocno oficjalny, więc sprawdzi się w zestawieniu z chinosami i jeansami. Nie zakładaj do niej krawata.

BLEKIT.jpg

Selected
/ yosh.pl – 219 zł
Jeansowa koszula przestała być reliktem lat 90. ubiegłego wieku. Nie kojarzy się już z pewexem i paczką wysyłaną przez ciocię z Ameryki. Nie zakładaj jej do jeansów.

JEANS.jpg

SUIT 'Dolph'
/ yosh.pl – 229 zł
Bardziej jaskrawy i wyrazisty kolor podkreśli Twój silny charakter i pewność siebie. Wskocz w nią po wyjściu z pracy. Nie zakładaj rano, jest za bardzo podobna do piżamy.

CZERWONA.jpg


Dodał(a): ckm.pl Wtorek 12.05.2015