Nietypowe blachary, czyli królowe złomowisk w programie Discovery Channel

Kobiety na złomowiskach? Tak, i to one bezsprzecznie są królowymi w tym biznesie! Twarde i sprytne, a do tego charakterne i zadziorne – takie są nowe bohaterki premierowej serii programu Discovery Channel „Złomowisko PL”.
Justyna (1).jpg

Anna i Maria – dwie emerytki ze Śląska oraz Justyna – te kobiety nieraz udowodniły, że w interesach potrafią przyćmić niejednego mężczyznę i na pewno nie dadzą sobie w kaszę dmuchać.

Zdecydowanym krokiem na teren złomowiska wkracza najpierw Justyna – nowa bohaterka, prawdziwa mistrzyni w dziedzinie wielozadaniowości, kobieta-kameleon. Mama dwójki dzieci, właścicielka złomowiska w Nowogardzie, a po godzinach wokalistka pop-rockowa.

W teledyskach eteryczna blondynka, a w interesach bizneswoman, która rządzi twardą ręką. Nie nabierze się na żadne próby oszustwa. Miernik stali ma w oczach i jak mało kto zna się na jej cenach. Wie, kiedy „gruby złom” faktycznie jest wartościowy. Niejeden klient próbował jej zarzucić brak znajomości rynku, jednak żadnemu nie udało się wmówić, że faktyczna cena blachy jest droższa niż w rzeczywistości.

Ania-i-Maria.jpg

Zaradności życiowej, która w tym biznesie ma decydujące znaczenie, nie można odmówić również siostrom z Tarnowskich Gór. Niebanalny, kobiecy  duet – Anna i Maria – przeczesuje śląskie tereny w poszukiwaniu żelastwa. Obie są emerytkami i jak na Ślązaczki przystało –  nie brakuje im charyzmy, a do tego mają dar przekonywania i żyłkę do interesów. Codziennie wyruszają na podboje złomowisk. Na jednym z nich trafiają na ciężarówkę… Teoretycznie bezwartościową, praktycznie może mieć jednak spory potencjał do osiągnięcia zysku. Zdania sióstr co do zakupu pojazdu są podzielone i jak na dwa silne charaktery przystało – osiągnięcie kompromisu nie będzie łatwe.

Poza paniami na złomowisko powrócą też znani i lubiani specjaliści od niekonwencjonalnych sposobów na zarobienie grubej kasy – Marek z Edkiem, ekipy: Piotro-Stalu, Olmetu, Desha, Holdmaru oraz Zlomuj.pl. Nie będą próżnować i po raz kolejny pokażą, że nie mają sobie równych. Czym nas zaskoczą? Jak przebiegnie demontaż słynnego warszawskiego Bazaru Różyckiego? I czy Krzykacz z Edkiem zawojują czeski rynek?

Nowa seria „Złomowiska PL” zapowiada się bardzo interesująco i emocjonująco. Premierowe odcinki już od środy, 29 sierpnia o godzinie 21:00 tylko na Discovery Channel.

Krzykacz i Edek (1).jpg


Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Środa 22.08.2018