Stadionowa Fala na Narodowym

Takiej imprezy sportowej jeszcze w kraju nad Wisłą nie było, i właśnie dlatego postanowiliśmy wspólnie z Extreme Sports Channel zorganizować konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na to windsurfingowe show w środku miasta!

windsurfing.jpg

5, 6 i 7 września w Warszawie odbędzie się Halowy Puchar Świata w Windsurfingu, który jest częścią cyklu PWA World Tour. Finał tych zawodów będzie odbywał się 6 września i właśnie na tę część mamy 3 podwójne zaproszenia dla zwycięzców naszego konkursu „Stadionowa Fala”.


Jeżeli chcesz zdobyć jedną z nagród, to w komentarzach pod tym artykułem opublikuj swój komentarz, będący odpowiedzią na to pytanie:

„Co ma wspólnego CKM.PL z Windsurfingiem?”  

Oceniamy jak zwykle surowo ale sprawiedliwie, liczymy na dowcipne, błyskotliwe odpowiedzi, które będą zgodne z REGULAMINEM KONKURSU

Windsurfingowe emocje czekają na Stadionie Narodowym, a do świata surfingu możecie przenieść się w nadchodzącym miesiącu dzięki Extreme Sports Channel:

ESC1.jpg
6 września o godzinie 19:15 zapraszamy na program "Gondwana", zaś 7 września o godzinie 9:00 na dokument o Joelu Tudorze - surferze, który swoją przygodę z deską rozpoczął na longboardzie i przeniósł swą pasję na wodę 
ESC2.jpg


Dodał(a): CKM.PL/Extreme Sports Channel Czwartek 28.08.2014