Red Bull Air Race na żywo - konkurs

Jeśli nie możesz przyjechać do Gdyni, by zobaczyć najlepszych pilotów świata w akcji, rozpędzonych do 370 km/h, pokonujących ciasne bramki 15 metrów nad ziemia, mamy dla Was bilety na transmisję na żywo z tego wydarzenia!
rbar-konk-otw.jpg

Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race po raz pierwszy w Multikinie! Czwarty przystanek sezonu 2014 wyląduje w Gdyni. Miejska plaża jest jedną z najpiękniejszych na polskim wybrzeżu, a nadmorski bulwar to wspaniałe miejsce, żeby zatrzymać się i spojrzeć w niebo. A będzie na co popatrzeć! To właśnie tam 27 lipca rozegra się niecodzienny, podniebny spektakl, który nieobecni w Gdyni będą mogli obejrzeć także w 12 kinach sieci  Multikino w Polsce.


Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race, w których startują najlepsi piloci świata, to zawody będące najczystszą postacią sportów motorowych, łączące prędkość, precyzję i umiejętności. Wykorzystując najszybsze, lekkie samoloty wyścigowe, piloci pokonują powietrzny tor nisko nad ziemią, manewrując pomiędzy napełnionymi powietrzem 15-metrowymi pylonami. W porównaniu z ostatnim wyścigiem trzy lata temu wprowadzono kilka zmian w kwestii zasad i bezpieczeństwa, jednak jedna rzecz się nie zmieniła: Red Bull Air Race to najbardziej emocjonujące powietrzne zawody w świecie sportów motorowych. ). Wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu w Gdyni, zapraszamy do 12 kin sieci Multikino!

rbar-konkurs.jpg
Red Bull Air Race Gdynia zobaczymy na żywo 27 lipca o 16:00 w 12 kinach Multikino: Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

Start transmisji: 16:00
Czas trwania: ok. 120 min.
Ceny biletów: Normalny 16 zł, Ulgowy i z Voucherem Facebook 13 zł

KONKURS
Do zgarnięcia jest 12 podwójnych wejściówek do każdego z Multikina, w którym odbywa się seans Red Bull Air Race Gdynia.
Zadanie konkursowe:
do 25 lipca do godz. 09:00 wyślij maila na adres [email protected], który będzie zawierał:
1. tytuł: Red Bull Multikino.
2. wybrane kino, w którym chcesz obejrzeć wspomniane wyżej wydarzenie,
3. imię i nazwisko, na jakie zostanie przyznany podwójny bilet,
4. odpowiedź na pytanie: czym przylecisz na zawody w Gdyni?
Redakcja CKM.PL wybierze najbardziej oryginalne odpowiedzi. Do zwycięzców wyślemy maile (24 lipca do godziny 11:00) potwierdzające wygraną.

REGULAMIN
Dodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Czwartek 24.07.2014