Oglądaj KSW 31 w kinie!

Zastanawiasz się gdzie oglądać KSW 31 na żywo? W kinie! Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce zrealizuje transmisję gali KSW 31. Galę zobaczymy na wielkim ekranie tylko w Multkinie. W głównych walkach KSW 31 wystąpią największe gwiazdy Federacji: najsilniejszy zawodnik MMA na świecie Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, mistrz KSW w wadze średniej Michał „Cipao” Materla, mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol „Coco” Bedorf, legenda polskiego MMA Tomasz „Gorilla” Drwal oraz mistrz KSW w wadze lekkiej Maciej „Irokez” Jewtuszko.
KSW-31-otw.jpg

Już 23 maja największa organizacja MMA w Europie – Federacja KSW zorganizuje kolejne wydarzenie na Pomorzu. KSW 31 odbędzie się w jednej z największych hal sportowo-widowiskowych w Polsce w Ergo Arenie. Gdańsko-sopocka hala gościła już Federację KSW podczas pamiętanych gal KSW 16, KSW 20, KSW 23 i ubiegłorocznej KSW 27: Cage Time.

Multikino i Federacja KSW zapraszają wszystkich fanów MMA na transmisję gali KSW 31 na wielkim ekranie. KSW po raz pierwszy na wielkim ekranie tylko w 11 kinach sieci Multikino!

Transmisja gali KSW 31 odbędzie się 23 maja o 19:00 w 11 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Arkady Wrocławskie. Gala może trwać do ok 24:00.

KONKURS:
Do zgarnięcia jest 11 podwójnych wejściówek na transmisję gali KSW 31, po jednej do każdego z kin: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Arkady Wrocławskie

Zadanie konkursowe:
do 22 maja do godz. 10:00 wyślij maila na adres [email protected], który będzie zawierał:
1. tytuł: KSW 31
2. wybrane kino, w którym chcesz obejrzeć wspomniane wyżej wydarzenie,
3. imię i nazwisko, na jakie zostanie przyznana podwójny bilet,
4. w 400 znakach odpowiedź na pytanie: kogo i dlaczego widzisz w walce wieczoru na gali KSW 31 (spoza zawodników MMA)?
Redakcja CKM.PL wybierze najbardziej oryginalne odpowiedzi. Do zwycięzców wyślemy maile (22 kwietnia do godziny 14:00) potwierdzające wygraną.

ksw-31-plakat.jpg

Dodał(a): ckm.pl Czwartek 14.05.2015