Konkurs: do wygrania płyta Białego pt. „Emocje”

Biały to jeden najciekawszych raperów młodego pokolenia, który na scenę wkroczył z dużym przytupem dzięki programowi „Must Be The Music”. Teraz możesz wygrać jego debiutancką płytę pt. „Emocje”.
24296548_1423219284453771_4921-5a2ba25aafa30.jpg

CKM objął patronat nad płytą Białego pt. „Emocje”. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs dla czytelników. Mamy do rozdania 5 debiutanckich albumów rapera. Żeby zdobyć jeden z nich, wystarczy że udzielisz odpowiedzi na pytanie: „Z kim posłuchasz płyty Białego?”, i wyślesz ją na adres mailowy [email protected]l do 26 stycznia do godziny 12:00. Poniżej regulamin konkursu.

REGULAMIN KONKURSU

Pomimo młodego wieku Biały ma już całkiem spory dorobek sceniczny. Występował na wielu koncertach, między innymi Debiuty From Poland w 2011 (2. miejsce), Sport Music Festiwal, 7 Fest Plener, Hip Hop Meeting, itd. Teraz muzyk prezentuje swój debiutancki album zatytułowany „Emocje”.
image001.jpg
- Płyta jest szczerym i osobistym pamiętnikiem. Nagrywając ją szedłem na kompromis jedynie z samym sobą – mówi o albumie Biały.

Rapera wyróżnia przede wszystkim jego własny, unikatowy styl. Sam muzyk, w wywiadzie dla CKM (całość TUTAJ), mówi o nim tak:

- Chyba trudno mnie skategoryzować, często słyszę że jestem zbyt mainstreamowy na hip-hop lub zbyt hip-hopowy na mainstream. Wiem że u nas są podziały na charakternego MC, który ma szacunek u raperów z podziemia, ale nie usłyszysz go w radio lub na grzecznego, cukierkowego Meza, który szacunku w środowisku rapowym nie znajdzie, ale media przyjmą go z otwartymi rękami. Ja jestem pomiędzy tym wszystkim i nie chce na siłę być grzeczny lub niegrzeczny, chcę być po prostu sobą. Moi słuchacze są zróżnicowani pod względem wieku oraz gustów muzycznych, trafiam do przeróżnych ludzi - od młodego gniewnego słuchającego rapu, do spokojnego starszego pana oglądającego "M jak Miłość".

Poniżej możecie przesłuchać promocyjnego singla płyty "Emocje".Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Wtorek 23.01.2018