Jak Twoją pasję oceni Marek Kamiński?

Nieważne, czy kochasz gotować, malować czy jeździć na desce. Ważne, że Kochasz TO! Podziel się swoja pasją i wygraj wyjątkowe nagrody w konkursie marki Siemens, którego ambasadorem został Marek Kamiński, znany i podziwiany na całym świecie podróżnik.
KochamTO_MT_MAREK KAMIŃSKI.jpg
Konkurs „Kocham TO!” zachęca do przedstawiania swoich pasji - tego, co kochamy i co wypełnia nasze życie. Jego celem jest podkreślenie wartości marki Siemens, którą klienci cenią za nowoczesny design, szybkość i innowacyjną technologię. Ambasadorem konkursu został Marek Kamiński, pierwszy i jedyny jak dotąd człowiek na świecie, który zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu roku.

Wyjątkowa pasja podróżnicza Kamińskiego ma stanowić inspirację dla wszystkich tych, którzy w swoim życiu poświęcają czas na wyjątkowe hobby i zarażają nim innych. Zgłoszeń do konkursu dokonywać można przez stronę www.kocham-to.pl. Najciekawsze zainteresowania i sposób ich prezentacji nagradzane będą co miesiąc wyjątkowymi nagrodami, w tym najnowszym ekspresem ciśnieniowym do kawy EQ.9, pobytem w luksusowym hotelu, przelotem na wybranej trasie europejskiej oraz warsztatami z Markiem Kamińskim. Konkurs potrwa do 31 sierpnia.

„Biegun nosisz w sobie”
O tym, że nie istnieją bariery w spełnianiu marzeń Marek Kamiński przekonuje za każdym razem, gdy wyrusza w kolejną wyprawę i zadziwia świat wytrwałością. Dziś sam zachęca do udziału w konkursie, który wyzwala radość. Robisz coś niezwykłego? Kochasz TO? Obejrzyj klip z udziałem Kamińskiego i weź udział w konkursie.Dodał(a): mat. prasowy Wtorek 02.08.2016