Bilety na Verva Street Racing 2014

Wiemy, że wśród naszych Użytkowników są osoby, którzy napędzają się wysokooktanowym paliwem i pracują na najwyższych obrotach, dlatego z chęcią zaprosimy Was na VERVA Street Racing 2014.
dakar-bilety.jpg

KONKURS
Skrócone zasady BEZWZGLĘDNIE EGZEKWOWANE:
1. Do wygrania jest 20 podwójnych biletów na VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym, które zapewniają również wstęp na Pit Party.
2. Jedna osoba może wygrać jeden podwójny bilet.
3. W komentarzu pod tym materiałem napisz, wyścig jakich pojazdów chciałbyś zobaczyć podczas tegorocznej edycji VERVA Street Racing.
WPISY PRZEKRACZAJĄCE 500 ZNAKÓW NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ. Warto więc skondensować myśli.
4. Wyślij maila na [email protected]  , w którym podasz imię, nazwisko, adres i numer kontaktowy (niezbędne do wysłania nagrody) oraz swój login w serwisie CKM.PL, z którego została udzielona odpowiedź w konkursie.
5. Maila zatytułuj: Verva 2014.
6. Masz czas do 14 września 2014 roku. Konkurs rozstrzygniemy do 15 września i poinformujemy zwycięzców mailowo.
7. Zaproszenia wyślemy 16 września 2014 roku.


20 września Stadion Narodowy zamieni się w wyboisty tor wyścigowy, na którym ścigać się będą kierowcy w autach przystosowanych do kompletnie różnych nawierzchni. I tak np. dakarówki staną naprzeciw samochodów WRC.

Odbędzie się też wyścig kosiarek o potężnej mocy, pokaz kaskaderski jazdy precyzyjnej, totalna demolka w wykonaniu Monster Trucka, bieg żużlowy, a oprawę muzyczną zapewni Jamiroquai. To jednak tylko część atrakcji, o reszcie wydarzeń dowiesz się TUTAJ.

Pojazdy same nie pojadą, poprowadzą je wybitni sportowcy. W Warszawie rozrywkę na najwyższym poziomie zapewnią m.in.: Adam Małysz, Carlos Sainz, Marcus Grönholm, Bryan Bouffier, Jarosław Hampel, Kuba Przygoński.

VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym jest zdecydowanie największym wydarzeniem motoryzacyjnym w Polsce w tym sezonie. Jeśli uważasz się za miłośnika koni mechanicznych w każdym wydaniu, nie może Cię zabraknąć w Warszawie 20 września 2014 roku.Dodał(a): fisci Czwartek 21.08.2014