Bilety na drugą fazę siatkarskich Mistrzostw Świata

Polacy z kompletem punktów awansowali do drugiej fazy grupowej siatkarskich mistrzostw świata. W kolejnych meczach zagrają z USA, Włochami, Iranem i Francją.
voll.jpg

Mecze odbędą się między 10 a 14 września, Multikino jako jedyna sieć kinowa pokaże mecze Polaków na wielkim ekranie.  Zobacz je w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku w 4 kinach sieci Multikino.

Pierwsza faza grupowa była dla Polaków formalnością. Zdobyli komplet punktów i awansowali do drugiej fazy grupowej z pierwszego miejsca. Tym razem poprzeczka będzie zawieszona wyżej, a rywalami naszej reprezentacji będą USA, Włochy, Iran oraz Francja.  Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce pokaże wszystkie mistrzowskie mecze Polaków na wielkim ekranie. Liczymy, że ostatnim takim meczem będzie zwycięskie starcie Polaków o złoty medal Mistrzostw Świata!Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn - terminarz:

Polska – USA (środa, 10 września), godzina 20.10
Polska - Włochy (czwartek, 11 września), godzina 20.10
Polska - Iran (sobota, 13 września), godzina 20.10
Polska – Francja (niedziela, 14 września), godzina 20.10

KONKURS
Do zgarnięcia jest 8 podwójnych wejściówek - po dwie na każdy z meczów z Iranem i Francją do każdego wymienionego powyżej Multikina.
Zadanie konkursowe:
do 12 września do godz. 16:00 wyślij maila na adres [email protected], który będzie zawierał:
1. tytuł: Siatka
2. wybrane kino, w którym chcesz obejrzeć wspomniane wyżej wydarzenie,
3. imię i nazwisko, na jakie zostaną przyznane bilety,
4. odpowiedź na zadanie: jakie zawody można rozegrać w kinie?
Redakcja CKM.PL wybierze najbardziej oryginalne odpowiedzi. Do zwycięzców wyślemy maile (12 września do godziny 17:00) potwierdzające wygraną.
REGULAMIN

Transmisje meczów na wielkim ekranie odbędą się w 4 wybranych kinach sieci Multikino: Multikino Kraków, 51 w Poznaniu, Multikino Złote Tarasy w Warszawie oraz Multikino Arkady Wrocławskie.

mundial-2-pl.jpg

Dodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Środa 10.09.2014