Zostań tajnym agentem. Zagraj za darmo w Fortnite

Mimo pandemii i obostrzeń, które – co prawda – zostają luzowane, ale bardzo powoli, wciąż istnieje świat, w którym nie ma żadnych ograniczeń. W nowym dodatku do Fortnite możesz poczuć się jak tajny agent, który musi infiltrować, zdobywać dane, a ostatecznie odzyskać władzę nad wyspą.
fortnite ściśle tajne.jpg
Fortnite to z pewnością jeden z najmocniejszych tytułów w świecie gier ostatnich lat. Gra przyciąga przed monitory rzesze gamerów w różnym wieku, a teraz czeka na ciebie. Trzeba przyznać, że jej producenci potrafią wywołać szum wokół swojego tytułu. W Kanadzie uznano nawet, że Fortnite uzależnia jak kokaina.

Turnieje w grze transmitowane na żywo biją rekordy oglądalności, co potwierdza ogromną popularność tytułu. Ten fakt wykorzystał nawet popularny raper Travis Scott. Dla niego zakaz organizowania koncertów nie był problemem. Artysta postanowił zorganizować show właśnie w świecie gry, czym przyczynił się do pobicia kolejnego rekordu.

Teraz producenci postawili przed sobą kolejne wyzwanie. Chcą przyciągnąć właśnie ciebie do swojego świata. W nowym dodatku do gry z gatunku royal battle wcielisz się w szpiega, którego zadaniem będzie infiltracja konkurencyjnej organizacji, zdobywanie ściśle tajnych danych i w końcu odzyskanie wyspy.

Żeby zagrać za darmo w Fortnite, wystarczy wejść pod ten tajny adres, wcisnąć przycisk “graj za darmo” i wypełnić formularz agenta. Wtedy na podany adres e-mail otrzymasz sekretny kod, po którego wpisaniu w rubrykę na stronie i zatwierdzeniu, rozpocznie się pobieranie gry. Agencja już czeka, żeby móc cię zwerbować do swojego tajnego zespołu.

Zobacz, jak wygląda rozgrywka z Fortnite:Dodał(a): CKM.pl / fot. epic games Czwartek 11.06.2020