Zostań geniuszem zła i zdobądź władzę nad światem. Kolejna gra za darmo

Jeżeli ktoś odczuwa pozytywne skutki pandemii, to z pewnością są to gracze. Tym, którzy szczerzą kły na wieść o kolejnych darmowych grach udostępnianych przez producentów, na pewno spodoba się tytuł, w którym mogą wcielić się w geniusza zła.
Evil Genius.jpg
Firma Rebellion odpowiedzialna za stworzenie gry Evil Genius chce nie tylko urozmaicić graczom czas spędzony w domach, ale także uczcić zbliżającą się premierę ich kolejnej produkcji.

SPRAWDŹ: Tom Cruise, Elon Musk i NASA nakręcą film akcji w kosmosie

Żeby zachęcić gamerów do zainteresowania się nadchodzącym tytułem, będącym drugą częścią serii, udostępnili za darmo jej pierwowzór. By zgarnąć darmowy egzemplarz, trzeba udać się pod ten adres i założyć profil geniusza zła, a następnie zsynchronizować go z kontem na Steamie. Gdy już to zrobisz, możesz rozpocząć bój o dominację nad światem.W Evil Genius wcielisz się w tytułowego geniusza zła. Do wyboru będziesz miał kilka postaci, których motorem napędowym jest chęć władania całą ludzkością. Gra to typowa strategia z elementami symulacji, utrzymana w satyrycznym tonie i komiksowej oprawie wizualnej.

Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego warto się pospieszyć. W końcu jeszcze w tym roku wyjdzie druga część, więc lepiej czym prędzej zapoznać się z jedynką, żeby być przygotowanym na dalszy podbój świata.
Dodał(a): Konrad Siwik / fot. youtube Czwartek 07.05.2020