Wyciekła lista darmowych gier, jakie otrzymamy w tym roku

W grudniu gracze raczej nie mogą narzekać na brak uwagi ze strony producentów. Okres świąteczny równoznaczny jest z szeregiem promocji i ciekawych dodatków. Ledwo ochłonęliśmy od niedawnej premiery Cyberpunka 2077, a tu już na rynku gamingowym pojawiła się kolejna atrakcja. Chodzi co prawda o stare tytuły, a nie nowości, ale otrzymamy je za darmo. Miała być niespodzianka, lecz wyszło inaczej.
iStock-1198630793.jpg

Niedawno pisaliśmy o 15 darmowych grach, które pojawią się na Epic Games Store. Tytuły miały być jednak udostępniane pojedynczo, dzień po dniu. Każdy z graczy ma tylko 24 godziny na to, by pobrać grę, której akurat zniesiono cenę. Miały jednak one pozostać zagadką aż do czasu wrzucenia informacji o możliwości pozyskania. Na Twitterze pojawiła się jednak lista, którą możecie zobaczyć poniżej.Gry są udostępniane codziennie po jednej. Akcja rozpoczęła się 17 grudnia, a tytuły w powyższym poście są ustawione po kolei. Łatwo więc sobie wyliczyć, kiedy należy polować na daną grę. Informacja została już potwierdzona, jednak jest także możliwe to, że właściciele Epic Games Store postanowią nieco zmodyfikować listę, by nie odsłaniać wszystkich kart przed graczami.

Lista gier wygląda następująco: 

– Cities: Skylines
– Oddworld: New n Tasty
– The Long Dark
– Defense Grid 1
– Alien: Isolation
– Metro 2033
– Tropico 5
– Inside
– Darkest Dungeon
– My Time in Portia
– Night in the Woods
– Stranded Deep
– Solitairica
– Torchlight II
– Jurassic World Evolution

Z niespodzianki co prawa nici, lecz w takiej sytuacji za to lepiej się przygotować i wybrać sobie najlepsze tytuły, by później jak najszybciej je pobrać. Trzeba przyznać, że na liście znalazły się naprawdę ciekawe gry dla gamingowych świrów.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Poniedziałek 21.12.2020