Wsiądź do buggy z Jcobem, Ziemniakiem i innymi i zagraj w Rocket Leauge!

Już 7 kwietnia półfinałowe rozgrywki turnieju Level!

ckm.jpg

Rocket League to komputerowa gra sportowa, w której gracze rozgrywają nietypowe mecze piłkarskie. Zamiast piłkarzy, do dyspozycji otrzymujemy pojazdy o napędzie rakietowym, a uczestnicy muszą tak nimi manewrować, by piłka jak najczęściej trafiała do bramki rywali.

Gra zdobyła rozgłos przede wszystkim dzięki trybowi multiplayer, który pozwala rywalizować nawet czterem osobom jednocześnie. W krótkim czasie po premierze tytułem zainteresowali się również e-sportowcy, którzy zaczęli tworzyć zespoły, a popularna organizacja gamingowa ESL organizuje już oficjalne mistrzostwa.

1.jpg

Gra przeniesiona do realu

Lenovo Legion wraz z firmą X-kom przygotowały niecodzienny turniej Level: Rocket w popularną grę komputerową Rocket League. Rozgrywka jednak nie będzie odbywać się wyłącznie przed ekranami komputerów — w trakcie finału zawodnicy przesiądą się do prawdziwych pojazdów typu buggy, z kolei areną zawodów będzie specjalnie przygotowana przestrzeń wrotkarni. Główne wydarzenie odbędzie się 7 kwietnia w Warszawie.

Uczestnicy zabawy organizowanej przez Lenovo Legion wraz z firmą X-kom będą mieli niepowtarzalną okazję, żeby rozegrać mecz w realnej rzeczywistości. Miejsce zmagań to nowoczesna wrotkarnia. Arena swoim wyglądem przypominać będzie prawdziwe widowisko sportowe wielkiego formatu.

Prawdziwe sportowe widowisko już 7 kwietnia

Wydarzenie finałowe poprzedzone zostanie eliminacjami. Na tym etapie youtuberzy, którzy zostali zaangażowani do akcji, zaproszą po jednym uczestniku. Pierwszymi influenceremi, którzy rozpoczęli już nabór, są Jcob i Ziemniak. By dołączyć do zabawy, wystarczy odpowiedzieć na pytania opublikowane przez nich w mediach społecznościowych.

Lenovo i X-kom do współpracy zaprosili wiele znanych osobistości. Informacje o kolejnych gwiazdach, do których można się zgłaszać, sukcesywnie będą pojawiać się na oficjalnej stronie wydarzenia: www.lenovolevel.pl, na kanale X-kom oraz kanałach youtuberów.

Po zakończeniu pierwszego etapu, wszyscy uczestnicy, którzy przejdą do kolejnego, zostaną zaproszeni do rozgrywek półfinałowych, które odbędą się 7 kwietnia na terenie wrotkarni w Warszawie. Zaproszeni gracze walczyć będą o finał na komputerach Lenovo Legion.

W ścisłym finale najlepsi zawodnicy przesiądą się do prawdziwych pojazdów typu buggy. Cały przebieg spotkania będzie komentowany na żywo przez Rocka i Izaka oraz streamowany m.in. na ich kanałach w mediach społecznościowych. Wydarzenie śledzić będzie można również na Facebooku, YouTube oraz Twitchu. Oprócz niepowtarzalnej zabawy na zwycięzców czekać będzie atrakcyjna nagroda w postaci laptopa Lenovo Legion Y720.

5.jpg

Poprzednie edycje Level

Nie jest to pierwsza próba przeniesienia świata gry do rzeczywistości. Dotychczas z inicjatywy Lenovo Legion oraz firmy X-kom odbyły się dwa niezwykle udane wydarzenia z serii Level. Pierwszym z nich był Level: Battleground, czyli adaptacja kultowego PlayerUnknown’s Battlegrounds, która odbyła się w Kochcicach pod Częstochową.

Z kolei pod koniec listopada ubiegłego roku, uczestnicy Level: Forest mieli okazję zmierzyć się w survivalowym tytule Slender: The Arrival. Eliminacje online oraz rozgrywka na komputerach Lenovo Legion wyłoniły finalistów, którzy o główną nagrodę rywalizowali zamknięci w prawdziwym escape roomie.

Informacje o wydarzeniu dostępne będą na stronie: www.lenovolevel.pl


Dodał(a): Izabela Popko Środa 28.03.2018