World of Tanks, czyli spraw sobie czołg

Pomimo tego, że żyjemy w czasach (względnego) pokoju, to możesz sprawdzić się w roli dowódcy pancernego. I to wszystko bez ruszania się z domu.
wot.jpg

Nasza propozycja na weekend to "World of Tanks", czyli oparta na modelu free-to-play gra symulacyjna, której akcja toczy na polach historycznych bitew pancernych. Gracze mają do dyspozycji ponad 450 pojazdów – od lekkich czołgów poprzez artylerię samobieżną aż do niszczycieli. Historyczne maszyny pochodzą z okresu od I wojny światowej aż do początków zimnej wojny.

Pojazdy dostępne w grze pochodzą ze  Stanów Zjednoczonych, Czechosłowacji, ZSRR, III Rzeszy, Francji, Wielkiej Brytanii, Chin, Japonii, Szwecji, Włoch i Polski. Maszyny bazują na swoich historycznych odpowiednikach, jednak zostały tak podrasowane, żeby lepiej sprawdziły się podczas rozgrywki.

Gra może odbywać się w wielu trybach m.in. bitwa losowa, wielka bitwa, wojna klanów czy też bitwa garażowa.

World of Tanks [SOI] Many GEOs

„World of Tanks” zostało wydane w 2010 roku i zyskało pozytywne oceny krytyków a także spotkało się z ciepłym przyjęciem publiczności. Najlepszym dowodem na popularność gry jest fakt, że w 2013 roku zanotowano 50 milionów zarejestrowanych graczy, co zaprowadziło „World of Tanks” na karty Księgi Rekordów Guinessa. W grę możesz za darmo zagrać tutajDodał(a): CKM.PL / fot. World of Tanks Piątek 20.03.2020